Współpracuj z nami

Posłanie standard czarne

Kod produktu: LEST 1417
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
40.00 szt
44.00 szt
50.00 szt
63.00 szt
70.00 szt
78.00 szt
95.00 szt
100.00 szt
118.00 szt
Informacje

Eleganckie i oryginalne legowisko dla psa lub kota to produkt, który powinien być elementem wyposażenia każdego mieszkania, w którym mieszka czworonóg. Niezależnie więc od tego, którego pupila posiadacie to jedno z naszych legowisk standardowych z pewnością doskonale zadba o jego komfort i zdrowy sen. Musimy pamiętać o tym, że jako odpowiedzialni właściciele powinniśmy dołożyć wszelkich starań, by nasz czworonożny przyjaciel czuł się w naszym mieszkaniu bezpiecznie. Jeśli więc jesteście w posiadaniu psiaka lub mruczka, który najchętniej nie wychodziłby z łóżka, to oferowane przez nas spanie z pewnością podbije jego serce.   

Czarne legowisko dla psa lub kota

Poduszka w kolorze czarnym jest jednym z najważniejszych elementów legowiska, ponieważ to ona definiuje czy posłanie będzie odpowiednio wygodne. Wypełniona jest sporą ilością elastycznej i sprężystej kulki silikonowej, która odpowiada za miękkość oraz komfort doskonale izoluje psa lub kota od zimna podłoża. Całość można wyciągnąć, ułożyć w taki sposób, aby nasz futrzak czuł się w swoim miejscu do spania jak najlepiej. Ścianki boczne wykonane są z elastycznej pianki poliuretanowej o grubości 3 cm, która niezależnie od siły nacisku zawsze uformuje się na wzór pierwotnego kształtu. Obicie wykonane jest z tego samego materiału co poduszka, składa się z bawełny, która stanowi 80% całości oraz z 20% poliestru co sprawia, że legowisko jest niezwykle delikatne i przyjemne w dotyku. Warto dodać, że obicie jest odporne na wszelakiego rodzaju zadrapania, co sprawi, że wytrzyma ono starcia nawet z największymi psotnikami. 

W razie zabrudzeń legowisko nadaje się do prania w pralce, należy jednak pamiętać o tym, by ustawić program na niskie oborty, oraz temp. nie wyższą niż 40 stopni Celsjusza. 

Zalety legowiska standardowego:

  • mogą z niego korzystać zarówno psy jak i koty
  • wykonane z wysokiej jakości materiałów oraz wsadów
  • niezwykle komfortowe i wygodne
  • dobrze współpracuje z ciałem czworonoga
  • odporne na zadrapania i podgryzienia
  • łatwe do utrzymania w czystości 

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Legowiska