Współpracuj z nami

Posłanie stalowo-czarne Home Sweet Home

Kod produktu: LEST 1163
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
85.00 szt
95.00 szt
105.00 szt
Informacje

Jesteśmy doskonale świadomi tego, jak ważną rolę w prawidłowym rozwoju psa ma sen i odpoczynek. Jeśli spać on będzie na samej posadzce, lub nieodpowiednim legowisku, to doprowadzić to może do różnego rodzaju schorzeń, a przede wszystkim odbija się na samopoczuciu naszego czworonoga. One tak samo jak my potrzebują znaleźć swoje miejsce, w którym będą mogły w pełni odpocząć po pełnym atrakcji dniu. Często też pytacie nas Państwo, które legowisko idealnie sprawdzi się w swojej roli dla pieska ze schorzeniami kostno-stawowymi, lub starszego. Naszą odpowiedzią zawsze będzie: legowisko z poduszką, która wypełniona jest kulką silikonową! Dodatkowym jej atutem jest fakt, iż w 100% jest ona hipoalregiczna.

Omawiany produkt powstał w wyniku połączenia ze sobą dwóch rodzajów futerek, a co za tym idzie, cały jest bardzo miły i ciepły. Jego stelaż stanowi 3 centymetrowy blok ścianki poliuretanowej, który doskonale chroni przed chłodem i przeciągami. Obity on został futerkiem w kolorze popielatym, którego struktura przypomina małe wyboje. Górny rant ścianki bocznej przyozdobiony jest delikatnym, gładkim, czarnym futerkiem. Wasz pies z pewnością to doceni, kiedy znużony snem położy na nim swoją główkę. W środku legowiska znajdziecie Państwo dwustronną poduszkę wypełnioną kulką silikonową. Z jednej strony obita jest tym futerkiem, co ścianki boczne, a z drugiej tym, co górny rant. Dzięki zastosowaniu takiej innowacji to Państwo będziecie mogli decydować o tym, jak wyglądać będzie legowisko. Dbając o wygląd posłania zdecydowaliśmy się na umieszczenie średniej wielkości haftu z napisem "Home sweet home" oraz kostki na ściance bocznej. Spód legowiska powstał dzięki wykorzystaniu antypoślizgowego materiału.

W razie zabrudzeń spanie z powodzeniem prać można w pralce, należy jednak pamiętać o tym, by temp. kąpieli nie przekraczała 40 stopni, oraz by ustawić program na niskie wirowanie.

Jeśli chcecie Państwo stworzyć niepowtarzalny komplet, to z tego miejsca proponujemy Wam zakup kocyka, który wykonany został z tych samych materiałów, co widoczne powyżej legowisko

Zalety legowiska: 

  • posiada dwustronną poduszkę
  • w 100% hipoalergiczne
  • można prać je w pralce
  • wykonana z futerek
  • bardzo miękkie i wygodne
  • posiada mocny stelaż 

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Legowiska