Współpracuj z nami

Posłanie popielato-różowe Home Sweet Home

Kod produktu: LEST 1162
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
85.00 szt
95.00 szt
105.00 szt
Informacje

Zapewne damska część naszych klientów potwierdzi fakt, iż odpowiednie dopasowanie kolorystyczne ubrań, czy dodatków stanowi niezwyle ważną rolę, kiedy chcemy wyglądać elegancko i poważnie. Dla naszych projektanów i stylistów również istotne jest, by wszystkie oferowane przez naszą firmę produkty były najwyższej jakości, a przy tym posiadały niepowtarzalny design. Wielu naszych stałych klientów bardzo dobrze zna zapewne legowiska z serii stadnard, które obite są futerkiem. Są one nadal dostępne na naszej stronie w tradycyjnej formie, ale zdecydowaliśmy się je unowocześnić i stworzyć nową kolekcję legowisk.

Widoczne na zdjęciach powyżej legowisko powstało w wyniku połączenia ze sobą dwóch rodzajów futerka. Stelaż dla niego stanowi gruby, 3 centymetrowy blok pianki poliuretanowej, który doskonale chroni psa przed przeciągami. Ponadto ścianki boczne posiadają funkcję Memory, co znaczy, że wracają do swojego pierwotnego kształtu nawet po długim okresie niepoprawnego użytkowania. Pianka obita została jasnopopielatym futerkiem, które posiada wyboistą strukturę. Dzięki takiemu obiciu produkt zdecydowanie zyskuje na wyglądzie. Ich górny rant przyozdobiony został jasnoróżowym, gładkim futerkiem, co napewno nie pozostanie bez znaczenia dla pieska, który oprze o nie swoją znużoną snem główkę. W środku legowiska znajdziecie Państwo dwustronną poduszkę, która z jednej strony obita jest różowym, a z drugiej popielatym futerkiem. Jej wnętrze stanowi za to duża ilość kulki silikonowej, dzięki czemu legowisko jest w 100% hipoalergiczne. Dbając o walory estetyczne zdecydowaliśmy się na umieszczenie haftu na ściance bocznej, który przedstawia napis "Home sweet home" oraz niewielką kostkę. Spód legowiska powstał dzięki wykorzystaniu antypoślizgowego materiału, dzięki czemu nie będzie się ono przesuwać nawet na bardzo śliskich podłogach.

W razie zabrudzeń produkt z powodzeniem prać można w pralce, należy jednak pamiętać o tym, by ustawić program na niskie wirowanie, oraz by temp. kąpieli nie była wyższa niż 40 stopni. 

W naszej ofercie znajdziecie także Państwo kocyk, który cechuje się tą samą kolorystyką, co opisywane legowisko. Macie więc jedyną i niepowtarzalną okazję, by stworzyć oryginalny komplet. 

Zalety legowiska: 

  • wykonane z dwóch futerek
  • wypełnione kulką silikonową
  • posiada mocny stelaż
  • można prać je w pralce
  • miękkie i wygodne
  • ma dwustronną poduszkę 

 Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Legowiska