Współpracuj z nami

Posłanie brązowo-różowe z łapką

Kod produktu: LEST 1044
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
85.00 szt
95.00 szt
105.00 szt
Informacje

Pewnie zastanawialiście się Państwo czy istnieje produkt, który jednocześnie sprawdziłby się w roli posłania w domu, na werandzie, ale także w podróży. My odpowiadamy „tak”! W dniu dzisiejszym chcielibyśmy przedstawić Wam legowisko z serii „Lux”, które od kilku tygodni testowane było przez nasze psy. Z satysfakcją więc możemy stwierdzić, że spanie doskonale spełnia potrzeby małych czworonogów.  Nowa kolekcja przeznaczona jest oczywiście tylko i wyłącznie dla małych psów takich jak maltańczyki, pinczery, chihuahua, czy też yorki. Prezentowane przez nas powyżej posłanie wchodzi w skład nowej serii. 

Ogromną rolę poza oczywiście zapewnieniu psu dużego komfortu i wygody, gra dla nas strona wizualna produktu. Nasi projektanci zdecydowali się więc na zestawieniu ze sobą dwóch, wysokiej jakości futerek w kolorze brązowym oraz różowym, które bardzo ładnie ze sobą kontrastują. Ponadto zdecydowaliśmy się również na umieszczenie psiej łapki oraz dwóch eleganckich pomponików w kolorze pudrowego różu na ściance bocznej. Oparcie posłania (ścianka boczna) obszyte zostało gładkim futerkiem w kolorze czekoladowym zaś górny rant ozdobiony został tym samym materiałem w kolorze pudrowego różu. Dla poprawienia wygody produktu, wyposażyliśmy go także w miękką, dwustronną poduszkę (z jednej strony w kolorze pudrowego różu, a z drugiej w kolorze czekoladowym), która wypełniona jest kuleczkami silikonowymi. Nie pozostaje to jednak bez znaczenia, ponieważ wypełnienie nie wywołuje o czworonogów reakcji alergicznych. 

Produkt ponadto łatwo można przenosić, więc idealnie sprawdzać się będzie do wypoczynku na werandzie, tarasie, ale również w samochodzie. Zarówno oparcie jak i samą poduszkę z łatwością można prać w pralce – proszę jednak pamiętać o tym aby temperatura kąpieli nie przekraczała 45 stopni Celsjusza gdyż umieszczony w poduszce silikon może pozbijać się w grudki co z kolei może znacząco wpłynąć na sprężystość całego posłania.

Oferowany przez nas model spania dostępny jest w trzech rozmiarach tak więc każdy z Państwa z pewnością dobierze odpowiedni model dla swojego małego pupila. 

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani stworzeniem niepowtarzalnego kompletu, który zagwarantuje Waszemu pupilowi wysoki komfort i wygodę, to proponujemy zakup kocyka, który kolorystycznie odpowiadał będzie wyżej widocznemu legowisku. 

Zalety posłania

 
  • miękkie i przytulne
  • wykonane z najwyższej jakości materiałów
  • posiada dwustronną poduszkę
  • dostępne w trzech rozmiarach
  • można prać je w pralce
Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Legowiska