Współpracuj z nami

Posłanie beżowo-brązowe z łapką

Kod produktu: LEST 1043
Cena: 70.00
Produkt archiwalny
Informacje

Lato i wakacje kojarzą nam się przede wszystkim z wypoczynkiem, piękną, słoneczną pogodą, oraz grillowaniem. Także w tym okresie nie należy zapominać o pieskach, które chcą z nami spędzać każdą wolną chwilę. Z myślą o komforcie i wygodzie pupili podczas długich i ciepłych wieczorów, nasi projektanci przygotowali luksusowe, futerkowe legowisko z brązowego i beżowego futra, które doskonale sprawdzi się jako posłanie dla czworonoga podczas ognisk, czy grillów. 

Z wielką przyjemnością mamy zaszczyt przedstawić Państwu nowe, futerkowe, beżowo-brązowe posłanie dla psa z serii „Lux”. Tkaniny kolorystycznie bardzo ładnie ze sobą kontrastują. Ścianki boczne wykonane zostały z 3 centymetrowej pianki tapicerskiej, a obite jednolitym futerkiem w kolorze ciemnego brązu. Górna część boku posłania ozdobiona została niezwykle miłym, jasnobeżowym futerkiem o strukturze różyczek. Z pewnością docenią Państwo także fakt, że spanie posiada dwustronną poduszkę. Od dziś możecie więc sami decydować o wyglądzie legowiska. Kolejną zaletą omawianego produktu jest fakt, że podusia wypełniona została kuleczkami silikonowymi, które nie wywołują u małych czworonogów reakcji alergicznych. Dbając o walory estetyczne zdecydowaliśmy się także na umieszczenie symbolu psiej łapki na bocznej ściance, oraz pomponików w kolorze beżowym. W razie zabrudzeń, spanie można bez problemu wyprać w pralce. Należy jednak pamiętać o ustawieniu odpowiedniego programu (delikatne wirowanie), oraz o praniu oddzielnie dwóch elementów (podusi i legowiska) w temperaturze nie większej niż 40 stopni Celsjusza. 

Nowe posłanie dostępne jest w trzech rozmiarach, więc przed dokonaniem zakupu tego produktu prosimy o dokładne zmierzenie przestrzeni w której chcą Państwo je umieścić, a także faktycznych wymiarów pieska. Proszę pamiętać również o tym że podane przez nas gabaryty legowiska są zawsze jako zewnętrzne (maksymalne). 

Jeśli chcecie Państwo stworzyć niepowtarzalny komplet dla swojego psa to proponujemy Wam zakup kocyka, który swoją kolorystyką idealnie pasuje do wyżej zaprezentowanego legowiska. By go obejrzeć wystarczy jedynie kliknąć w ten link

Zalety posłania
 
  • idealnie sprawdza się podczas wypoczynku na werandzie lub na ogrodzie
  • wykonane z najwyższej jakości tkanin
  • posiada dwustronną poduszkę
  • można prać je w pralce
  • bardzo wygodne i oryginalne
  • górna część ścianki bocznej obita futerkiem 
Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Legowiska