Współpracuj z nami

Popielato-zielone spanie z kodury

Kod produktu: LEST 0039
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
32.00 szt
35.00 szt
40.00 szt
51.00 szt
56.00 szt
62.00 szt
76.00 szt
88.00 szt
94.00 szt
Informacje
Nasza firma nieustannie stara się poszerzać swoją ofertę legowisk o coraz to lepsze i bardziej funkcjonalne produkty czego przykładem może być prezentowane przez nas w dniu dzisiejszym popielato-zielone spanie dla psa. Ten bardzo ładny i niezwykle praktyczny model wykonany został w całości z materiału typu kodura. Owa tkanina charakteryzuje się on ogromną odpornością na przetarcia oraz pęknięcia co jest niezwykle pożądane w produktach które mają użytkować psy o dużych gabarytach (owczarki niemieckie, dobermany, amstafy). W omawianym przypadku zarówno oparcie spania jak i poduszka ozdobiona została popielatą kodurą z nadrukiem zielono-stalowych prążków. Od spodu spanie podszyte zostało specjalną antypoślizgowa tkaniną która dodatkowo zapobiega przedostawaniu się zimna oraz wilgoci do środka produktu co w znacznym stopniu poprawia komfort jego użytkowania.
Nasz nowy model posłania posiada wyciąganą poduszkę co sprawia że w razie zabrudzenia z łatwością możemy ją wyciągnąć i wyprać (samą bądź też z oparciem). Najeży jednak pamiętać o tym aby przy tej czynności temperatura kąpieli nie przekroczyła 45 stopni Celsjusza gdyż wsad w poduszce może ulec zbryleniu.
Nowy model spania dostępny jest w sprzedaży w dziewięciu rozmiarach co znacznie ułatwi każdemu z klientów jego idealne dopasowanie do indywidualnych wymiarów pupila.
Produkt preferowany szczególnie dla dużych psów które bardzo szybko niszczyły swoje dotychczasowe legowiska.
 
Zalety spania dla psa:
  • w całości uszyte z kodury
  • wyjątkowo odporne na rozszarpanie przez psa
  • posiada wyciągana poduszkę
  • nadaje się do prania w pralce
  • dostępne w dziewięciu wielkościach
Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Legowiska