Współpracuj z nami

Popielato-czarne legowisko dla persa

Kod produktu: LEST 1309
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
85.00 szt
95.00 szt
105.00 szt
Informacje

Jako właściciele kotów doskonale świadomi jesteśmy tego, iż zwierzęta te są bardzo wymagające jeżeli chodzi o miejsce do spania. Czasem lubią się także ukrywać, czy odpoczywać w różnych nietypowych miejscach, jednak mimo to są to zwierzęta ceniące sobie wygodę. Łóżko, poduszka właściciela, czy kanapa to ulubione miejsca do drzemki tych czworonogów, co niestety czasem może okazać się uciążliwe. Persy, które są jedną z dostojniejszych ras kotów są przy tym jednak dostojne, spokojne i zrównoważone, przywiązują się przy tym bardzo szybko do ludzi, oraz uwielbiają być w centrum uwagi. Ze względu na ten fakt często chcą zwracać na siebie uwagę i zaczepiać domowników tak by zainteresowali się oni losem swojego czworonożnego pupila. Ze względu na te cechy niezbędna jest troskliwa i dokładna pielęgnacja tych kotów polegająca na regularnym czesaniu oraz utrzymaniu higieny okolic oczu, czy nosa. Nie należy przy tym zapominać o tym, iż persy potrzebują swojego miejsca, w którym mogłyby wylegiwać się całymi dniami i mieć oko na swojego właściciela. Przychodąc więc na ratunek tym Państwu, którzy chcieliby zagwarantować swojemu kotu wysoki komfort i najwyższy standard chcielibyśmy zaproponować Wam zakup powyższego legowiska standardowego, które powstało z myślą o najbardziej wymagających. Z tego miejsca chcielibyśmy ponadto podkreślić, iż z opisywanego produktu korzystać mogą także koty innych ras oraz psy.

Popielato-czarne legowisko dla persa

Popielate legowisko dla persa powstało w wyniku połączenia dwóch rodzajów futerek, tak by zagwarantować Waszemu pupilowi najwyższy standard i komfort. Stelaż posłania stanowi 3 centymetrowa pianka poliuretanowa, która posiada funkcję "Memory", znaczy to, że nawet po długim okresie nieprawidłowego użytkowania ścianki boczne powracają do pierwotnych kształtów. Zastosowanie takiego stelażu zdecydowanie ułatwi transport produktu, ponieważ zawsze powróci on do swoich pierwotnych kształtów. Zdecydowaliśmy się obić je popielatym, miłym w dotku futerkiem, które posiada strukturę małych wybojów (futerko minky). Dzięki takiej fakturze odpoczynek w posłaniu będzie bardzo komfortowy. Górny rant posłania przyozdobiliśmy czarnym, gładkim futerkiem aby doskonale skontrastować i wykończyć całość. Nie pozostanie to obojętne Twojemu czworonogowi, który znużony snem oprze o rant swoją główkę. Poduszeczkę, którą znajdą Państwo w legowisku wypełniliśmy dużą ilością kulki silikonowej, dzięki czemu pupil jest doskonale chroniony od chłodu podłoża. Jest ona ponadto wyciągana, oraz dwustronnie obszyta (z jednej strony czarnym, a z drugiej popielatym futerkiem). Dbając o walory estetyczne zdecydowaliśmy się na umieszczenie na ściance bocznej niewielkiego haftu, który przedstawia napis "Home Sweet Home". Mamy nadzieję, że w naszym nowym legowisku każdy, nawet najbardziej wymagający pers, poczuje się jak w domu. :) 

W razie zabrudzeń, nasze nowe legowisko z powodzeniem prać można w niskiej temp. w pralce automatycznej. Należy jednak pamiętać o tym, aby ustawić program na niskie obroty, oraz po wypraniu ,,strzepnąć" poduszkę tak, by powróciła do pierwotnych kształtów. 

W naszej ofercie znajdziecie Państwo kocyk, który wykonany został dokładnie z tych samych materiałów, co widoczne na zdjęciach powyżej legowisko, oraz ozdobiony został tym samym haftem. Decydując się na zakup takiego kompletu zagwarantujecie swojemu pupilowi wysoki standard wypoczynku, oraz odpowiednią ochronę od zimna i przeciągów.  

Zalety posłania dla persa:

  • wygodne, miękkie i komfortowe
  • wykonane z wysokiej jakości materiałów i półproduktów
  • mogą z niego korzystać także koty innych ras oraz psy
  • nadaje się do prania w pralce
  • przyozdobione haftem
  • posiada dwustronną, wyciąganą poduszkę
  • doskonale izoluje od chłodu podłoża i przeciągów 
Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (5/5) Dodaj komentarz:
Stylowe legowisko
Naprawdę bardzo fajny model posłania dla zwierzaka. Ja co prawda kupiłam je dla yorka a nie dla kota persa ale sprawdza się naprawdę rewelacyjnie. Ten sklep ma super produkty polecam bardzo to posłanie szczególnie jak ktoś ma małego yorka
Ocena: 5 5.0 | Dodane przez:
Polecamy Również
Legowiska