Współpracuj z nami

Legowisko dla maltańczyka

Kod produktu: LEST 1180
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
85.00 szt
95.00 szt
105.00 szt
Informacje

Sen i odpoczynek mają niezwykle duży wpływ na poprawny rozwój psa. Jeśli spać on będzie na samej posadzce, lub na starym kocu, to w przyszłości może to wywołać różnego rodzaju schorzenia kostno-stawowe. Każdy piesek zasługuje na wygodne legowisko, w którym będzie mógł regenerować siły i ucinać sobie krótkie drzemki. Główną zaletą produktów naszej firmy jest fakt, iż wykonywane one są z najwyższego rodzaju tkanin i materiałów, co z pewnością odbije się na długim okresie żywotności posłań. Nowa kolekcja legowisk "Home sweet home" to innowacyjny pomysł na połączenie dwóch różnych materiałów futerkowych. Mamy nadzieję, że każdy z Państwa znajdzie coś odpowiedniego dla swojego pupila. 

Ścianki boczne widocznego na zdjęciach powyżej legowiska powstały dzięki wykorzystaniu grubego bloku pianki poliuretanowej, dzięki czemu nie odgniatają się one nawet po długim okresie nieprawidłowego użytkowania. Ścianki obite zostały piękny, pudrowo-różowym futerkiem, które posiada strukturę małych wypustek. Dzięki takiej fakturze, posłanie wygląda naprawdę na bardzo oryginalne. Górny ran ścianek bocznych przyozdobiony został delikatnym, brązowym futerkiem. Nie zostanie to bez znaczenia dla Państwa pieska, kiedy znużony snem położy on swoją główkę na oparciu. Kolejną zaletą legowiska dla maltańczyka jest fakt, iż posiada ono dwustronną, dwukolorową poduszkę, z jednej strony obitą tym samym futerkiem co ścianki boczne, a z drugiej tym co górny rant ścianek. Jej wsad stanowi duża ilość kulki silikonowej, dzięki czemu posłanie jest bardzo wygodne i miękkie. Dbając o walory estetyczne zdecydowaliśmy się na umieszczenie niedużego haftu na ściance bocznej, który przedstawia napis "Home sweet home", oraz kostkę dla psa. 

W razie zabrudzeń legowisko prać można w pralce, należy jednak pamiętać o tym, by ustawić program na niskie wirowanie, oraz by temp. kąpieli nie była wyższa niż 40 stopni.

Jeśli chcecie Państwo stworzyć niepowtarzalny komplet, to z tego miejsca proponujemy Wam zakup kocyka, który wykonany został z tych samych materiałów, co widoczne powyżej legowisko.

Zalety legowiska dla psa:  

  • miękkie i bardzo wygodne
  • można z niego korzystać zarówno w domu, jak i na zewnątrz
  • nadaje się do prania w pralce
  • ma antyalergiczny wsad
  • posiada dwustronną poduszkę
  • ma mocny stelaż 
Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (5/5) Dodaj komentarz:
posłanie dla maltańczyka lub innego małego psiaka
Piękny model posłania w którym urzyto wszystkich możliwych elementów any umilić wypoczynek mojego psiaka. Polecam każdelu kto ma maltańczyka
Ocena: 5 5.0 | Dodane przez:
Polecamy Również
Kokardka dla psa zwykła nr 21
Cena od: 8.00 zł
Sofa dla psa różowa
Cena od: 140.00 zł
Różyczka cappuccino
Cena od: 125.00 zł
Ubranko bezrękawnik ecru
Cena od: 50.00 zł
Legowiska