Współpracuj z nami

Legowisko dla chińskiego grzywacza

Kod produktu: LEST 1182
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
85.00 szt
95.00 szt
105.00 szt
Informacje

Wszelkiego rodzaju schorzenia, czy choroby u psów są bardzo powszechne, dlatego za wszelką cenę musimy postarać się zagwarantować naszemu czworonogowi najwyższy standard, tak by zminimalizować ból i dyskomfort. Nasi styliści i projektanci zainspirowani głównie małymi psami takimi jak chińskie grzywacze, mopsy, pinczery miniaturowe, czy maltańczyki zdecydowali się stworzyć nową kolekcję legowisk standardowych "Home sweet home", w których Państwa zwierzaki poczują się jak w domu. 

Beżowo-brązowe legowisko powstało dzięki wykorzystaniu najwyższej jakości materiałów i półproduktów. Za konstrukcję i stelaż posłużył nam gruby blok pianki poliuretanowej. Jej główną zaletą jest fakt, iż posiada funkcję "Memory", co znaczy, że nawet po dłuższym okresie nieprawidłowego użytkowania ścianki boczne wracają do pierwotnego kształtu. Aby zadbać o walory estetyczne nasi styliści zdecydowali się na obicie ich wytrzymałym, ale jednocześnie miłym futerkiem w kolorze ecru, o strukturze małych wypustek. Górny rant ścianek bocznych przyozdobiony został brązowym futerkiem, dzięki czemu całość niezwykle zyskuje na wyglądzie. Poduszkę, którą znajdziecie Państwo wewnątrz legowiska wypełniliśmy dużą ilością hipoalergczinej kulki silikonowej, a obiliśmy z dwóch stron różnymi futerkami, tak byście sami mogli Państwo decydować o wyglądzie legowiska. Na ściance bocznej umieściliśmy także średniej wielkości haft przedstawiający napis "Home Sweet Home" oraz średniej wielkości kostkę. Spód spania ponadto powstał dzięki zastosowaniu antypoślizgowego materiału

W naszej ofercie znajdziecie także Państwo kocyk, który cechuje się tą samą kolorystyką, co opisywane legowisko. Macie więc jedyną i niepowtarzalną okazję, by stworzyć oryginalny komplet. 

W razie zabrudzeń legowisko z powodzeniem prać można w pralce, należy jednak pamiętać o tym, by ustawić program na niskie wirowanie, oraz by temp. nie była wyższa niż 40 stopni.

Zalety legowiska dla psa:  

  • miękkie i bardzo wygodne
  • oryginalne i bardzo ładne
  • wypełnione w 100% hipoalergicznym wsadem
  • przyozdobione haftem
  • posiada dwustronną poduszkę
  • nadaje się do prania w pralce
Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (5/5) Dodaj komentarz:
Posłanie dla chińskiego grzywacza
Wyjątkowo piękny model posłania dla grzywacza. Mam go przeszło ponad rok i nadal wygląda jak nowe. Pierze się dobrze i nadal wygląda jak nowe. Polecam
Ocena: 5 5.0 | Dodane przez:
Polecamy Również
Chusta dla psa czerwona
Cena od: 15.00 zł
Schodki brązowe
Cena od: 220.00 zł
Legowiska