Współpracuj z nami

Lazurowo-czarne posłanie Home Sweet Home

Kod produktu: LEST 1217
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
85.00 szt
95.00 szt
105.00 szt
Informacje

Kultowy model posłania dla małego psa, który z dnia na dzień bije rekordy sprzedaży wróćił w nieco zmienionej formie. Naszym założeniem jest stałe powiększanie i ulepszanie oferty, dlatego też z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu nowe legowisko standardowe w całości wykonane z najwyższej jakości materiałów i półproduktów. Nasze nowe posłanie zaprojektowane zostało z myślą o psach małych i średnich gabarytów, które szczególnie cenią sobie wygodę i wyoki standard. Na naszej stronie internetowej znajdziecie Państwo także inne warianty kolorystyczne opisywanego legowiska, dlatego też zachęcamy do kliknięcia w ten link i zapoznania się szerzej z naszą ofertą. 

Lazurowo-czarne legowisko powstało dzięki zestawieniu ze sobą dwóch tkanin futerkowych. Do produkcji stelażu wykorzystaliśmy blok wysokiej jakości pianki poliuretanowej, której główną zaletą jest fakt, iż powraca ona do swoich pierwotnych kształtów, nawet po długim okresie nieprawidłowego użytkowania przez psa. Wejście do legowiska obniżone zostało w tak sposób, tak by ułatwić wejście do wnętrza szczególnie szczeniakom, dla których przeskakiwanie przez ścianki boczne mogłoby być uciążliwe. Aby zadbać o walory estetyczne nasi styliści zdecydowali się na obicie ich wytrzymałym, ale jednocześnie miłym futerkiem w kolorze błękitnym, o strukturze małych wypustek. Górny rant obity został gładkim futerkiem w kolorze czarnym, co nie zostanie bez znaczenia, kiedy Twój znużony snem czworonóg oprze na nim swoją główkę. Poduszkę, którą znajdziecie Państwo wewnątrz legowiska wypełniliśmy dużą ilością kulki silikonowoej, tak by całość była bardzo miękka i wygodna. Dodatkową zaletą tego właśnie wsadu jest fakt, iż jest on w 100% hipoalergiczny i nie będzie wywoływać u Twojego czworonoga żadnych podrażnień i zaczerwienień. Dla podniesienia walorów estetycznych posłania, zdecydowaliśmy się na obicie poduszki z dwóch stron różnymi futerkami, tak byście to właśnie Wy mogli decydować o wyglądzie posłania. Na ściance bocznej umieściliśmy także średniej wielkości haft przedstawiający napis "Home Sweet Home" oraz średniej wielkości kostkę. Spód spania ponadto powstał dzięki zastosowaniu antypoślizgowego materiału

Jeśli chcecie Państwo stworzyć niepowtarzalny komplet, to z tego miejsca proponujemy Wam zakup kocyka, który wykonany został z tych samych materiałów, co widoczne powyżej legowisko. 

W razie zabrudzeń produkt z powodzeniem prać można w pralce, należy jednak pamiętać o tym, by ustawić program na niskie wirowanie, oraz by temp. kąpieli nie była wyższa niż 40 stopni. 

Zalety posłania dla psa:

  • eleganckie i bardzo lekkie
  • nadaje się do wykorzystywania zarówno w mieszkaniu, jak i na zewnątrz
  • posiada miękką i wygodną poduszkę
  • wsad stanowi hipoalergiczna kulka silikonowa
  • nadaje się do prania w pralce
  • przyozdobione haftem

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Obroża dla psa czarna 2 psy
Cena od: 44.00 zł
Buda Mickey Mouse cukierkowa
Cena od: 150.00 zł
Torba dla psa stalowa
Cena od: 150.00 zł
Legowiska