Współpracuj z nami

Eleganckie legowisko dla westa

Kod produktu: LEST 1283
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
85.00 szt
95.00 szt
105.00 szt
Informacje

Kolor futra westa miał w przeszłości odróżnić go od zwierzyny, na którą polował wraz ze swoim właścielem, jednak jego usposobienie i styl bycia podbił serca nawet największych ,,twardzieli'', dzięki czemu rasa ta stała się niezwykle popularna i sprawdza się w roli domowego towarzysza i najlepszego przyjaciela w dzisiejszych czasach. Właściciele westów, prawdopodobnie doskonale zaznajomieni z charakterem rasy mogą potwiedzić, iż są to psy życzliwie nastawione do ludzi, jednak do obcych podchodzą z rezerwą zaufania. Nietrudno jest jednak zdobyć ich serce, ponieważ bardzo chętnie zaprzyjaźniają się z ludźmi. Ze względu na fakt, iż jest to rasa niezwykle ciekawska, towarzyska, oraz wierna, to wymaga odpowiedniej opieki i zaangażowania. Choć nie są to psy natarczywe, czy natrętne, to uwielbiają towarzystwo swojego ukochanego właściciela, dlatego obowiązkiem ludzkiego przyjaciela jest zapewnienie swojemu westowi jak najlepszych warunków, które jednocześnie gwarantowałyby stały kontakt z osobą. W tym miejscu przychodzimy my, fani nie tylko tej rasy, ale także inych terrierów i specjaliści w hodowli psów małych i średnich, oraz kotów. Nasza firma od wielu lat analizuje nie tylko potrzeby czworonogów, ale przede wszystkim zestawia je z realiami życia codziennego i stale pracuje nad wprowadzaniem nowoczesnych technologii, które ułatwiłyby naszym pociechom funkcjonowanie. Biorąc pod uwagę ruchliwość psów chcieliśmy więc stworzyć legowisko, które nie tylko będzie komfortowe, ale także łatwe w przenoszeniu, tak by nasz ukochany pupil zawsze przebywał w naszym towarzystwie. 

Dlaczego popielato-czarne posłanie jest tak niezwykłe? 

Widoczne na zdjęciach powyżej posłanie charakteryzuje się wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów i półproduktów, tak aby każde zwierzę, które z niego korzysta, w 100% odczuwało wysoki komfort oraz swobodę. Niezwykle ważnym faktem, na który chcielibyśmy zwrócić uwagę, jest to, że nasze nowe popielato-czarne legowisko może być z powodzeniem wykorzystywanie także przez inne rasy psów, jak i kotów. Odpowiedni dobór materiałów wierzchnich nie tylko wpływa na komfort zwierzęcia, ale także na trwałość i wytrzymałość produktu. Konstrukcja posłania wykonana została ze stabilnej i grubej na 3cm pianki poliuretanowej, która charakteryzuje się posiadaniem funkcji Memory - oznacza to, że nawet po długim i nieprawidłowym okresie użytkowania posłania przez westa, czy inne zwierze, ścianki boczne powrócą do pierwotnego kształtu i nadale będą chronić psa przed przeciągami panującymi w mieszkaniach. Na piankę naciągnięta została tkanina velboa w kolorze popielatym, a górny ranto posłania przyozodobiony został szerokim pasem czarnego futerka, którego struktura przypomina pęki nierozwiniętych kwiatów róży. Takie a nie inne dobranie materiałów nie tylko zagawarantuje Twojemu pupilowi wysoki komfort, ale sprawdzi się w kryterium długowieczności, ponieważ materiały te odporne są na wszelkiego rodzaju zadrapania. Przód spania został dość mocno obniżony, co pozwoli nawet maleńkiemu zwierzęciu dostać się do środka. Tym, co rzeczywiście wpływa na komfort i wygodę jest miękka poduszka, która znajduje się w centralnej części posłania. Wykonana została z dużej ilości kulki silikonowej, dzięki czemu odpoczywający na niej west będzie czuł się niemal jak na chmurce :) Aby ułatwić Państwu utrzymanie produktu w czystości, zdecydowaliśmy się na nieprzyszywanie jej do oparcia legowiska, a stworzenia z niej oddzielnej części, która obszyta jest z dwóch stron. Tak więc jeśli jedna strona ulegnie zabrudzeniu, to bardzo szybko można odwrócić ją o 180 stopni i odświeżyć wygląd legowiska. Dbając o walory estetyczne zdecydowaliśmy się na umieszczenie niewielkiego haftu, oraz pomponików, które nie tylko poprawią wygląd całości, ale dodatkowo mogą stanowić źródło zabawy (zwłaszcza pomponiki dla kotów i małych piesków). 

Z tego miejsca chcielibyśmy ponadto podkreślić, iż w naszej ofercie znajdziecie Państwo kocyk, który wykonany został z dokładnie tych samych materiałów, co opisywane powyżej posłanie. Decydując się na jego zakup zagwarantujecie swojemu czworonogi doskonałą ochroną od zimna i przeciągów.  

W razie zabrudzeń, nasze nowe legowisko z powodzeniem prać można w niskiej temp. w pralce automatycznej. Należy jednak pamiętać o tym, aby ustawić program na niskie obroty, oraz po wypraniu ,,strzepnąć" poduszkę tak, by powróciła do pierwotnych kształtów. 

Zalety posłania:

 
  • wykonane z najwyższej jakości materiałów i półproduktów
  • łatwe do utrzymania w czystości 
  • można z niego korzystać zarówno w mieszkaniu, na zewnątrz, jak i w podróży
  • posiada wyciąganą, dwustronną poduszkę
  • przyozdobione eleganckim haftem 
  • bardzo wygodne i komfortowe, gwarantują wspaniały wypoczynek
  • doskonale izoluje od zimna podłoża i chroni przed przeciągami panującymi w dużych przestrzeniach
Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Legowiska