Współpracuj z nami

Czerwono-czarne posłanie dla sfinksa

Kod produktu: LEST 1273
Cena: 70.00
Produkt archiwalny
Informacje

Doskonale świadomi jesteśmy tego, jak pod względem wygody i estetyki posłania wymagające są wszystkie rasowe psy i koty, a zwłaszcza sfinksy, brytyjczyki, czy koty perskie. Z racji tego, że produkując nasze produkty, skupiamy się przede wszystkim na stworzeniu posłań, czy ubranek, które spełniałyby wszystkie wymagania małych psów, o tyle w tym sezonie zdecydowaliśmy się stworzyć także coś dla kotów. Nie znaczy to, że z opisywanego produktu nie mogą korzystać psy, ponieważ dla nich ten produkt będzie równie wygodny, jednak przy ich projektowaniu zwróciliśmy uwagę przede wszystkim na potrzeby kota, takie jak np. możliwość swobodnego wyciągnięcia się, czy przytulenia do ścianek bocznych. Dla tych Państwa, którym niekoniecznie odpowiada kolorystyka widocznego powyżej legowiska, nasi projektanci przygotowali całą kolekcję legowisk standardowych, które z pewnością przypadną do gustu Waszym pupilom. Nasze nowe posłania dzięki inspiracji budkami Mickey Mouse, które uwiebiane są przez wszystkich właścicieli małych psów.

Widoczne na zdjęciach powyżej legowisko powstało dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości materiałów i półproduktów, tak aby Twój czworonożny przyjaciel odczuwał maksymalną przyjemność z wypoczywania w nim. Stelaż posłania stanowi odporna na odgniecienia pianka poliuretanowa, która dodatkowo doskonale ochroni Twojego pupila od przeciągów panujących w mieszkaniu i na zewnątrz. Za jej obicie posłużyło nam eleganckie futerko w kolorze czerwonym, które posiada średniej długości włosy zaplecione w pączki róży. Wykorzystanie tego typu materiału nie tylko umili zasypianie zwierzęciu, ale przede wszystkim da mu pełen komfort wypoczynku. Wewnątrz legowiska znajdziecie Państwo elegancką, dwustroną poduszkę, która wykonana została z tego samego materiału co ścianki boczne, jednak w kolorze czarnym. Jej wsad stanowi duża ilość hipalergicznej kulki silikonowej, która sprawia, że całość jest nie tylko bardzo wygodna, ale także sprężysta i elastyczna, co ma duże znaczenie w przypadku schorowanego psa. Dbając o walory estetyczne zdecydowaliśmy się na umieszczenie na ściance bocznej niewielkiej, czarnej kokardki, dzięki której posłanie wygląda jak domek Myszki Mickey.  

W razie zabrudzeń legowisko dla sfinksa z powodzeniem prać można w pralce automatycznej w niskiej temp. (oddzielnie poduszkę i posłanie), ustawiając program na niskie wirowanie.

Zalety posłania dla psa:  

  • w 100% hipoalergiczne
  • wykonane z najwyższej jakości materiałów
  • łatwe do utrzymania w czystości
  • można z niego korzystać również na zewnątrz
  • miękkie, miłe w dotyku i bardzo przytulne
  • posiada dwustronną, wyciąganą poduszkę
  • przyozdobione kokardką

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Kokardka zwykła nr 15
Cena od: 5.00 zł
Czarne schodki dla psa minky
Cena od: 180.00 zł
Legowisko dla maltańczyka
Cena od: 70.00 zł
Legowiska