Koszyk Moje konto Rejestracja
ubranka dla psów
akcesoria dla psów
legowiska dla psów
ubranka dla psów


Czarno-czerwone legowisko dla małego psa Czarno-czerwone legowisko dla małego psa Czarno-czerwone legowisko dla małego psa

powrót wydrukuj

Czarno-czerwone legowisko dla małego psa


Rozmiar:

rozmiar
szer. wys. gł.
cenailość
55 x 18 x 39 70.00 PLN szt
62 x 18 x 44 75.00 PLN szt
68 x 18 x 49 85.00 PLN szt


Informacje

Jeśli stoicie Państwo przed wyborem odpowiedniego posłania dla swojego czworonoga, to jesteście pod dobrym adresem, bowiem nasza firma specjalizuje się w produkcji i dystrybucji ubranek, posłań i akcesoriów dla psów i kotów. Na naszej stronie internetowej znajdziecie Państwo ogromny wybór eleganckich i praktycznych legowisk, które zagwarantują Waszemu psu lub kotu odpoczynek najwyższej jakości. Jeżeli jednak nie możecie się Państwo zdecydować, to osobiście możemy polecić zarówno Wam, jak i Waszym czworonogom jedno z posłań standardowych, które od wielu lat zdobywają serca nawet najbardziej wymagających czworonogów i ich właścicieli. Za sukcesem tego typu posłań stoi przede wszystkim prostota i niewychodzący z mody minimalizm, które nie tylko wpływają na komfort zwierzęcia, ale także na wygląd i jakość produktu. Na rynku akcesoriów dla zwierząt znaleźć można ogromną ilość pięknych, ale niesiety mało praktycznych produktów, w których zwierzęta anie chcą wypoczywać, ponieważ czują się przytłoczone. Z własnego doświadczenia możemy Państwu więc powiedzieć, iż tego typu spanka najczęściej sprzedają się zarówno w Polsce, jak i na całym świecie, ponieważ umożliwiają zwierzęciu jednocześnie komfotowy wypoczynek, oraz możliwość obserwowania otoczenia bez konieczności podnoszenia się. 

Eleganckie, czarno-czerwone legowisko dla małego psa lub kota to doskonałe rozwiązanie dla zwierząt w każdym wieku!

Biorąc pod uwagę fakt, iż grono naszych odbiorców jest bardzo zróżnicowane pod względem wieku, rasy, czy wielkości, to zdecydowaliśmy się zaprojektować posłanie w 3 rozmiarach, tak, by każdy średniej wielkości piesek lub kotek miał swoje "4 ściany". Odpowiednia konstrukcja, oraz wykorzystanie materiałów i półproduktów najwyższej jakości pozwoliły nam zaprojektować innowacyjną, ale bardzo wygodną i praktyczną konstrukcję posłania. Stelaż legowiska powstał dzięki wykorzystaniu grubego na 3 cm bloku pianki poliuretanowej, której niezwykłą zaletą jest fakt, iż nie odgniata się nawet po długim okresie nieprawidłowego użytkowania. Specjalnie obniżone wejście ułatwi dostanie się do środka szczeniakom, bądź też psom z chorobami kostno-stawowymi. Odpowiednio obliczona wysokość ścianek bocznych doskonale będzie izolować czworonoga od hałasu, oraz przeciągów, które panują w mieszkaniu. Do obicia legowiska posłużyła nam elegancka i bardzo praktyczna tkanina - czarne futerko minky. Dodatkowo, górny rant posłania został obity tym samym materiałem, jednak aby nieco skontrastować całość, zdecydowaliśmy się użyć tkaniny w kolorze czerwonym. Nie pozostanie to z pewnością bez znaczenia dla Twojego psa, który znużony snem oprze swoją główkę o ściankę boczną. W centralnej części posłania znajduje się miękka, dwustronnie obita poduszka, która sprawia, że legowisko jest tak wygodne i miękkie. Jej wsad stanowi duża ilość kulki silikonowej, która doskonale dopasowuje się do kształtów anatomicznych zwierzęcia.   

Dbając o walory estetyczne, zdecydowaliśmy się umieścić na ściance bocznej haft, który dokładnie podkreśla, kto śpi w posłaniu :) Napis ,,the Prince sleeps here" może zostać zamieniony na ,,the Princess sleeps here'' - prosimy poinformować nas o Państwa wyborze w komentarzu do zamówienia. 

W razie zabrudzeń, nasze nowe legowisko z powodzeniem prać można w niskiej temp. w pralce automatycznej. Należy jednak pamiętać o tym, aby ustawić program na niskie obroty, oraz po wypraniu ,,strzepnąć" poduszkę tak, by powróciła do pierwotnych kształtów. 

Zalety posłania dla małego psa lub kota:

  • wygodne, eleganckie i bardzo praktyczne
  • wykonane z najwyższej jakości materiałów i półproduktów
  • nadaje się do wykorzystywania zarówno w mieszkaniu, jak i w podróży
  • łatwe do utrzymania w czystości
  • przyzdobione haftem
  • ścianki boczne posiadają funkcję "Memory"
  • poduszka wypełniona dużą ilością kulki silikonowej
  • doskonale ochroni psa przed przeciągami i zimnem podłoża 
Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.

Opinie na temat produktów

Dodaj opinie

Brak opini dla tego produktu. Dodaj swoją opinie.