Współpracuj z nami

Cukierkowe legowisko dla pinczera

Kod produktu: LEST 1225
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
85.00 szt
95.00 szt
105.00 szt
Informacje

Jako miłośnicy zwierząt dokładamy wszelkich starań by zagwarantować wszystkim psom odpoczynek na najwyższym poziomie. Wiemy, że im pies jest mniejszy, tym bardziej wymagający, dlatego też do opracowania nowej kolekcji legowisk standardowych zatrudniliśmy właścicieli psów małych i średnich gabarytów. Piesków nie zadowala ich wypoczynek w budzie, czy na starym kocu, najchętniej spędzałyby czas na naszych kolanach. Co więc zrobić by zagwarantować swojemu pupilowi najwyższy standard, a sobie spokój ducha, że nasz pupi wypoczywa w iście królewskich warunkach? My proponujemy Państwu zakup jednego z najnowszych legowisk królewskich, które podbiły serca naszych domowych piesków. 

Ścianki boczne legowiska wykonane zostały z grubego na 3cm bloku pianki poliuretanowej, dzięki czemu nawet po długim okresie nieprawidłowego użytkowania przez psa (opieranie się całym ciężarem na ściance bocznej, czy też leżenie na niej) spanie wróci do pierwotnych kształtów, jego dodatkową zaletą jest fakt, iż będzie chronić Twojego czworonoga przed przeciągami panującymi w mieszkaniu. Do jego obicia posłużyło nam oryginalne i miękkie w dotyku futerko w kolorze jasnego różu, które posiada stukturę małych wypustek - dzięki takiej strukturze całość nie tylko wygląda niebanalnie, ale jest też bardzo wygodna. Górny rant posłania obity został tym samym futerkiem, różniącym się jedynie dla kontrastu kolorem, ekstrawaganckim amarantowym. Poduszka, która znajduje się w centralnej części legowiska wypełniona została dużą ilością kulki silikonowej, dzięki czemu jest bardzo sprężysta i elastyczna, a przy tym w 100% hipoalergiczna i nie powodująca podrażnień na skórze czworonoga. Należy także zwrócić uwagę na jej cechy fabryczne, jest bardzo giętka i elastyczna, dzięki czemu dopasowywać się będzie idealnie do kształtów anatomicznych psa. Jej kolejną zaletą jest fakt, iż jest ona dwustronna i dwukolorowa, z jednej strony obita futerkiem w kolorze amarantowym, a z drugiej jasnoróżowym. Od dziś to Państwo będziecie mogli decydować o wyglądzie i charakterze posłania. Spód legowiska podszyty został antypoślizgowym materiałem, dzięki czemu można z niego korzystać zarówno w mieszkaniu, jak i na werandzie, czy w ogrodzie.  

Dbając o walory estetyczne zdecydowaliśmy się na umieszczenie niewielkiego haftu na ściance bocznej przedstawiającego koronę i napis "The Princes sleeps here" - jest to wariant dla suczki. Na Państwa życzenie możemy umieścić w tym miejscu haft przeznaczony dla pieska z napisem "The Prince sleeps here". O swoim wyborze prosimy poinformować nas w komentarzu do zamówienia. 

Jeśli chcecie Państwo stworzyć niepowtarzalny komplet, to z tego miejsca proponujemy Wam zakup kocyka, który wykonany został z tych samych materiałów, co widoczne powyżej legowisko.

W razie zabrudzeń legowisko dla pinczera z powodzeniem prać można w pralce automatycznej w niskiej temp. (oddzielnie poduszkę i posłanie), ustawiając program na niskie wirowanie.

Zalety posłania dla psa:  

  • eleganckie, bardzo miękkie i wygodne
  • dostępne w 3 rozmiarach
  • przyozdobione haftem
  • łatwe do utrzymania w czystości 
  • posiada dwukolorową, dwustronną poduszkę
  • w 100% hipoalergiczne

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Posłanie pomarańczowo-żólte
Cena od: 40.00 zł
Chusta dla psa błekitna
Cena od: 15.00 zł
Chusta dla psa żółta
Cena od: 15.00 zł
Legowiska