Współpracuj z nami

Beżowo-różowe posłanie dla kundelka

Kod produktu: LEST 1224
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
85.00 szt
95.00 szt
105.00 szt
Informacje

Z własnego doświadczenia wiemy jak czasem trudno odmówić jest naszemu ulubionemu czworonogowi wypoczywania na kanapie w salonie, czy w łóżku w sypialni, zwłaszcza gdy nasze ukochane maleństwo spojrzy się na nas smutnym, błagalnym wzrokiem. O ile sporadyczny odpoczynek z psem może okazać się bardzo przyjemnym i relaksującym, o tyle codzienne dzielenie się miejscem w łóżku z czworonogiem może być uciążliwe. Wychodząc naprzeciw potrzebom tym Państwu, którzy borykają się z podobnymi problemami, nasi projektanci zdecydowali się na stworzenie oryginalnej i nietuzinkowej odmiany legowisk standardowych, mianowicie legowisk królewskich. Dajemy Wam gwarancję, że pies, który raz zdecyduje się na wypoczynek w tym legowisku, już nigdy nie będzie chciał powrócić do spania na kanapie, czy w łóżku. 

Taki wniosek zawdzięczać możemy faktowi, iż nasze produkty wykonywane są z najwyższej jakości materiałów i półproduktów tak by to psu było jak najlepiej. Osobiście doglądamy produkcji legowisk, dlatego możemy poświadczyć, iż są one wykonywane z dbałością nawet o najmniejszy szczegół. Widoczne na zdjęciach powyżej posłanie to propozycja dla wszystkich tych, którzy cenią sobie delikatną kolorystykę, ale nie boją się oryginalnych rozwiązań i dodatków w swoim mieszkaniu. Musicie Państwo pamiętać o tym, że poza tym, iż legowisko ma być funkcjonalne, to musi się podobać również Wam, tak jakby miałaby być to kolejna ozdoba do mieszkania. 

Konstrukcję legowiska dla kundelka stanowi gruby na 3 cm blok pianki poliuretanowej, dzięki której posłanie wróci do swoich pierwotnych kształtów, nawet gdy będzie ono użytkowane w niewłaściwy sposób przez długi czas. Za obcie poslużyło nam oryginalne i bardzo miłe w dotyku futerko minky w kolorze beżowym, które posiada strukturę małych wypustek. Dzięki takiej innowacji całość nie tylko wygląda niezwykle interesująco, ale przede wszystkim jest bardzo wygodna dla psa. Górny rant posłania przyozdobiony został materiałem o takiej samej fakturze, jednak w kolorze jasnego różu, dzięki czemu cała kompozycja jest rozweselona. O tym, jak rzeczywiście wygodne jest posłanie stanowi poduszka, na której bezpośrednio wypoczywać będzie pies. Nasi projektanci przyłożyli do tego niezwykłą wagę, dlatego też zdecydowali się na zastosowanie hipoalergicznego, elastycznego wsadu, dzięki któremu poduszka dopasowywać będzie się do kształtów anatomicznych psa, a ponadto nie będzie wywoływać u alergicznych czworonoga podrażnień skóry - z legowiska mogą więc korzystać zarówno psy z różnego typu alergiami, jak i te, które mają problemy kostno-stawowe. Kolejną zaletą poduszki jest fakt, iż jest ona dwustronna, dwukolorowa, z jednej strony obita tym samym materiałem co ścianki boczne, a z drugiej tym, co górny rant posłania. 

Dbając o walory estetyczne zdecydowaliśmy się na umieszczenie niewielkiego haftu na ściance bocznej przedstawiającego koronę i napis "The Princes sleeps here" - jest to wariant dla suczki. Na Państwa życzenie możemy umieścić w tym miejscu haft przeznaczony dla pieska z napisem "The Prince sleeps here". O swoim wyborze prosimy poinformować nas w komentarzu do zamówienia. 

Jeśli chcecie Państwo stworzyć niepowtarzalny komplet, to z tego miejsca proponujemy Wam zakup kocyka, który wykonany został z tych samych materiałów, co widoczne powyżej legowisko.     

W razie zabrudzeń legowisko dla kundelka z powodzeniem prać można w pralce automatycznej w niskiej temp. (oddzielnie poduszkę i posłanie), ustawiając program na niskie wirowanie.

Zalety posłania dla psa:  

  • miękkie, wygodne i sprężyste
  • mogą z niego korzystać psy zarówno bardzo alergiczne, jak i z problemami kostno-stawowymi
  • łatwe do utrzymania w czystości
  • przyozdobione pięknym haftem
  • ma dwustronną, dwukolorową poduszkę
  • eleganckie i oryginalne 
Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Legowiska