Współpracuj z nami

Posłanie dla dużego psa różowa kodura w kwiaty

Kod produktu: LEPO 1028
Cena: 130.00
Produkt archiwalny
Informacje
Jesteśmy świadomi tego, że na rynku zoologicznym pojawia się coraz więcej firm produkujących dodatki dla czworonogów. Ku naszemu zdziwieniu nie zauważyliśmy jednak produktów dla dużych psów. Naszym zdaniem należy wziąć także pod uwagę psy takie jak labradory, czy owczarki niemieckie, dla których odpowiednim posłaniem nie jest stary koc, czy kawałek dywanu. Inspirowani właśnie tymi zwierzętami zdecydowaliśmy się na wprowadzenie do naszej oferty legowisk typu „ponton”.
W dniu dzisiejszym chcielibyśmy Państwu przedstawić posłanie w kolorze różowym, które idealnie pasować będzie do psiej damy. Całe legowisko wykonane zostało z kodury, która jest materiałem wyjątkowo odpornym na różnego typu uszkodzenia związane z użytkowaniem zwierzęcia. Materiał pokryty został dodatkowo nadrukiem, który nadaje posłaniu interesującego i niezwykłego charakteru. We wnętrzu legowiska znajdą Państwo drobno zmieloną piankę poliuretanową, która wykorzystywana jest przede wszystkim w poduszkach, które „odgniatają” się pod naszą głową. Tak samo jak w przypadku ludzkich poduszek, tak i w naszym posłaniu, pianka sprawia, że legowisko idealnie dopasowuje się do zwierzęcia. Polecamy ten produkt przede wszystkim właścicielom labradorów, które mają problemy ze stawami lub kościami. Dzięki wykorzystaniu kodury ponton dla psa jest bardzo łatwy w utrzymaniu czystości. W razie zabrudzenia wystarczy jedynie wyczyścić go zamoczoną w płynie ścierką. Produkt z powodzeniem może być wykorzystywany w mieszkaniu, jak i na zewnątrz (np. w ogrodzie).
 
Ponton będzie odpowiedni dla psów takich jak: owczarek niemiecki, bernardyn, doberman, alaskan malamute, czy berneński pies pasterski.
 
Zalety pontonu:
  • wykonany z pianki  poliuretanowej, która dopasowuje się do psa
  • wodoodporny
  • obszyty kodurą, która odporna jest na zadrapania, czy pogryzienia
  • łatwy w utrzymaniu czystości
  • miękki i wygodny
Rozmiary zewnętrzne pontonu:
  • 70 x 90 x 12
  • 90 x 110 x 14
Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Legowiska