Współpracuj z nami

Legowisko oponka różowy tygrys

Kod produktu: LEOP 0986
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
150.00 szt
Informacje
Prezentujemy Państwu najnowszy model posłania, które swoją formą odbiega nieco od legowisk które na co dzień można znaleźć w stacjonarnych sklepach zoologicznych. Legowisko oponka zostało zaprojektowane a potem wykonane przez naszych pracowników, jednak przy udziale wieloletnich i doświadczonych hodowców małych psów. Udział w tym przedsięwzięciu wzięli właściciele maltańczyków, yorków, chihuahua oraz mopsów. Wynik badań był bardzo interesujący. Otóż prawie wszystkie rasy psów (oprócz mopsików) bardzo lubią spać zwinięte w pozycji embrionalnej na bardzo miękkim podłożu. Stad też legowisko oponka posiada grube, okrągłe ścianki boczne które doskonale z każdej strony chronią zwierzę przed przeciągami oraz chłodem panującym w naszym mieszkaniu. Dla poprawy komfortu pupila całe posłanie dla psa wypełnione zostało sztucznym puchem. Materiał ten jest bardzo lekki i niezmiernie elastyczny – pupil leżąc w oponce czuje się jak by spał w naszej sypialni na poduszce do której wieczorem sami się tulimy. Bok tego pięknego posłania uszyty został z bardzo wytrzymałej bawełny w czarnym kolorze. Struktura tej tkaniny sprawia że sierść psa nie jest w stanie przebić się przez nią, co znacznie ułatwia czyszczenie tego pięknego legowiska.  Środek oponki wyściełany został ekskluzywnym futerkiem w różowo-czarne prążki które do złudzenia przypominają umaszczenie tygrysa bengalskiego. Łączenie obu materiałów zamaskowane zostało czarnym sznurem dekoracyjnym na którym przyszyto również sześć niewielkich kokardek. Posłanie dla psa posiada okrągłą, wyjmowaną poduszkę która również uszyta została z futerka w tygrysie prążki. Spód oponki niewykończony został antypoślizgowym materiałem który dodatkowo chroni zwierzę przed wilgocią. Zestaw zawiera również drugą poduszkę – tym razem uszytą z czarnej bawełny – która swoim kształtem przypomina psią kość. Ją również wypełniono sztucznym puchem dzięki czemu piesek może wesprzeć na niej swoją głowę i słodko zasnąć...
Jak już wcześniej wspomnieliśmy legowiska oponka różowy tygrys doskonale sprawdzi się jako posłanie dla yorków, ratlerków, chihuahua oraz maltańczyków.
 
Zalety oponki:
  • lekkie i puszyste wypełnienie
  • niepowtarzalne wzornictwo
  • wyjmowana poduszka
  • druga dekoracyjna poduszka w zestawie
  • idealne dla psów które lubią zasypiać zwinięte w kłębuszek 
Wymiary oponki:
  • średnica 67 cm, wysokość 14 cm
Ważne: Podane wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2-4cm ! Wymiar siedziska wewnętrznego wynosi ok. 40cm x 40cm. Dodatkowa poduszka w kształcie kości posiada szacunkowe, zewnętrzne wymiary 38cm x 21cm. 
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Legowiska