Współpracuj z nami

Różyczka miętowa

Kod produktu: LEOK 1160
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
125.00 szt
Informacje

Mottem naszego sklepu od początku działalności było zapewnienie psom wysokiego komfortu i dużej wygody. Niezywkle ważnym było dla nas także to, by zadbać o potrzeby tych najbardziej bezbronnych czworonogów, które mają problemy kostno-stawowe, są schorowane, lub po prostu starsze. Zapewne część z Państwa wie, jak trudno jest znaleźć dla nich odpowiednie legowisko, tak by zagwarantować im odpoczynek, na jaki zasługują. My prywatnie także posiadamy starszego, schorowanego yorka, który nie jest w pełni sprawny, dlatego za wszelką cenę chcieliśmy znaleźć legowisko, które ułatwi mu funkcjonowanie. I znaleźliśmy! Nasi projektnaci stworzyli nowe legowisko "różyczkę", która zaakceptowana została przez naszego pupila.

Widoczne na zdjęciu powyżej legowisko wypełnione zostało w całości dużą ilością kulki silikonowej (zarówno poduszka, jak i ścianki boczne), dzięki czemu jest bardzo wygodne, a ponadto chroni przed chłodem podłoża i przeciągami. Państwa pies z pewnością doceni ten fakt, kiedy znużony snem położy główkę na jednej z ośmiu ścianek. Spanie obite zostało ponadto miękkim, ciepłym, miętowym futerkiem, które posiada strukturę małych wypustek. Dzięki takiej fakturze legowisko wygląda bardzo oryginalnie, a przy tym podbija serca nawet najbardziej wymagających piesków. Kolejnym atutem posłania jest fakt, iż posiada ono dwustronną poduszkę (druga strona również obita futerkiem), co znaczy, że w razie zabrudzeń nie musicie Państwo odrazu jej prać, a tylko zmienić stronę.

W razie zabrudzeń legowisko prać można w pralce, należy jednak pamiętać o tym, by temp. kąpieli nie była wyższa niż 40 stopni, oraz b ustawić program na niskie wirowanie.

Jeśli spodobała się Państwu forma legowiska, ale niekoniecznie jego kolorystyka, to prosimy o chwilę cierpliwości, ponieważ w naszej ofercie za niedługo pojawi się kilka nowych wariantów widocznego powyżej legowiska. 

Zalety legowiska: 

  • posiada 8 ścianek bocznych
  • można prać je w pralce
  • obite futerkiem o strukturze wypustek
  • wypełnione kulką silikonową
  • posiada dwustronną poduszkę
  • jest bardzo wygodne i miękkie  

Wymiary legowiska:

  • wymiar zewnętrzny - 52 cm
  • siedzisko - 40 cm
  • wysokość ścianki bocznej - 17 cm
 

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm. 

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Legowiska