Współpracuj z nami

Różyczka ecru

Kod produktu: LEOK 1174
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
125.00 szt
Informacje

Wygodne posłanie dla psa to jeden z głównych czynników wpływających na zdrowie oraz poprawny rozwój psa, poczynając od wieku szczenięcego, a skończywszy na dorosłym osobniku. Odpowiednio dopasowane legowisko zapobiega różnego rodzaju schorzeniom kostno-stawowym, a także odciąża kręgosłup w trakcie snu, przez co zwierzę codziennie budzi się rześkie, wypoczęte i gotowe do zabawy ze swoim właścicielem. Na szczególną opiekę zasługują przede wszystkim małe psy takie jak yorki, chihuahua oraz maltańczyk,i które są mało odporne na różnego rodzaju przeziębienia oraz infekcje, stąd też większość naszych produktów skierowana jest właśnie dla tej grupy czworonogów. Takie jest również widoczne na zdjęciach powyżej legowisko w całości wykonane z miękkiego, delikatnego futerka.

Wsad legowiska w 100% stanowi duża ilość kulki silikonowej. Dzięki temu spanie jest bardzo miękkie i wygodne, chroni ponadto naszego pupila przed zimnem podłoża oraz przed przeciągami. Kolejnym atutem posłania jest fakt, iż posiada ono aż 8 ścianek bocznych, na których swoją główkę położyć może znużony snem piesek. Postanowiliśmy obić legowisko futerkiem, które przyozdobione jest dużą ilością małych wypustek. Jego delikanty, beżowy kolor podbije serca nawet najbardziej wymagających psich dam. Kolejnym atutem spania jest fakt, iż posiada ono wyciąganą, z dwóch stron obitą futerkiem poduszkę, co znaczy, że w razie zabrudzeń nie musicie Państwo odrazu jej prać, a tylko zmienić stronę. 

W razie zabrudzeń legowisko bez większych problemów wyprać można w pralce, należy jednak pamiętać o tym by ustawić program na niskie wirowanie, oraz by temp. nie była wyższa niż 40 stopni. 

Zalety legowiska dla psa: 

  • ma 8 ścianek bocznych
  • wykonane z najwyższej jakości materiałów
  • można prać je w pralce
  • bardzo miękkie i wygodne
  • obite futerkiem
  • posiada wyciąganą poduszkę 

Wymiary legowiska:

  • wymiar zewnętrzny - 52 cm
  • siedzisko - 40 cm
  • wysokość ścianki bocznej - 17 cm

 

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm. 

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Stalowa budka dla psa
Cena od: 150.00 zł
Różyczka popielata
Cena od: 125.00 zł
Pomarańczowe legowisko dla psa
Cena od: 40.00 zł
Legowiska