Współpracuj z nami

Różowo-brązowe legowisko dla kota szkockiego zwisłouchego

Kod produktu: LEOK 1406
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
95.00 szt
105.00 szt
Informacje

Dobrze dopasowane do potrzeb czworonoga legowisko wpłynie pozytywnie nie tylko na jego rozwój psychofizyczny, ale sprawi, że Wasz kociak nie będzie chciał wypoczywać już w Waszym łóżku, czy na fotelu. Zdajemy sobie sprawę z tego, że mruczki to niezwykle wymagające pod względem doboru miejsca zwierzaki, dlatego nasi projektanci dołożyli wszelkich starań by zaprojektować nową kolekcję legowisk dla kotów, które zadbają o ich najbardziej podstawowe potrzeby. Zaczynając od konieczności zapewnienia spokoju, komfortu oraz wygody, poprzez ciszę i intymność, a kończąc na poczuciu bezpieczeństwa. Mamy więc nadzieję, że oferowane przez nas produkty nie zawiodą oczekiwań zarówno Waszych, jak i Waszych czworonogów, dzięki czemu każdy będzie zadowolony z zakupu posłania. Od siebie możemy jedynie dodać, iż posłania z nowej kolekcji zostały stworzone dzięki wykorzystaniu znanych nam tkanin oraz z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół.  

Różowe legowisko dla kota

Widoczne na zdjęciach powyżej legowisko dla kota szkockiego zwisłouchego powstało dzięki wykorzystaniu eleganckich i wytrzymałych tkanin oraz wysokiej jakości wsadów, które to bezpośrednio będą miały wpływ na komfort i wygodę czworonoga. Stelaż legowiska powstał dzięki wykorzystaniu grubego na ok 2 cm bloku pianki poliuretanowej, która charakteryzuje się posiadaniem tak zwanej funkcji Memory. Oznacza to, że nawet po długim okresie nieprawidłowego użytkowania ścianki boczne powrócą do swojego oryginalnego kształtu. Do obicia ścianek bocznych posłużyły nam dwie tkaniny, które razem tworzą niepowtarzalną całość - eko-skóra oraz futerko minky. Wasz kot bezpośredni kontakt będzie miał z tą drugą tkaniną, która utrzymana została w różowej kolorystyce. Materiał ten doskonale utuli Twojego kociaka do snu i sprawi, że będzie czuł się komfortowo. Od zewnętrznej strony nasze posłanie dla kota obite zostało brązową eko-skórą, która charakteryzuje się wysoką odpornością na zadrapania oraz zabrudzenia. W centralnej części posłania znajdziecie Państwo ponadto wyciąganą, dwustronnie obszytą poduszkę, której wsad stanowi duża ilość sprężystej kulki silikonowej.   

Dbając o walory estetyczne zdecydowaliśmy się na umieszczenie niewielkiego haftu na ściance bocznej, który przedstawia dwa kotki oraz napis "This is my house and I rule here", co oznacza - to mój dom i ja tu rządzę. 

Chcielibyśmy także podkreślić fakt, iż mimo tego, że w nazwie posłania widnieje, że jest to legowisko dla kota szkockiego zwisłouchego, to także inne rasy kotów (także dachowce) korzystać mogą z opisywanego produktu. Prosimy jednak o to, by przed zakupem dokłanie zmierzyli Państwo swojego kota oraz przestrzeń jaką przeznaczyć możecie na legowisko. 

W razie zabrudzeń produkt z powodzeniem prać można w pralce automatycznej, ustawiając program na niskie obroty oraz temp. nie wyższą niż 40 stopni Celsjusza.

Zalety legowiska dla kota:

  • wykonane z wysokiej jakości materiałów i wsadów
  • doskonale współpracuje z ciałem czworonoga
  • umożliwia swobodne rozłożenie się
  • przyozdobione eleganckim haftem
  • posiada wyciąganą, dwustronnie obszytą poduszkę
  • łatwe do utrzymania w czystości 
Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Brązowy kocyk dla psa
Cena od: 69.00 zł
Różowo-amarantowy kocyk minki
Cena od: 69.00 zł
Kurtka amarantowa kratka
Cena od: 105.00 zł
Legowiska