Współpracuj z nami

Popielato-czarne posłanie dla hawańczyka

Kod produktu: LEOK 1297
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
115.00 szt
125.00 szt
Informacje

Właściciele hawańczyków z pewnością przyznają nam rację, kiedy wysnujemy wniosek, iż rasa ta jest niezwykle ciekawa. Ich miłe usposobienie, przyjazne nastawienie do obcych, oraz przyjemność, którą czerpią z aktywności fizycznej sprawiają, iż jest to rasa idealna dla kogoś, kto wcześniej nie miał psa. Ponadto, sprawdzą się jako doskonali towarzysze osób samotnych, podróżujących, czy nawet młodych rodziców. Hawańczyki uwielbiają bawić się z dziećmi, angażując się w aktywność w 100% - macie więc Państwo gwarancję, że gdy w Waszym domu mieszkać będzie przedstawiciel tej rasy, to Wasze dziecko z pewnością nie będzie się nudzić. Czworonogi te są ponadto bardzo towarzyskie i szybko przywiązują się do swoich opiekunów, doskonale dopasowują się także do dziennego rytmu ich życia - kiedy właściciel odpoczywa, pies także, kiedy decyduje się na aktywność fizyczną, hawańczyk będzie chciał bawić się z nim. Hawańczyki mogą zamieszkać w mieszkaniu w bloku, czy w domu z ogródkiem, jednak niezwykle istotnym jest by na noc wpuszczać je do środka, ponieważ psy te nie nadają się do spędzania nocy na zewnątrz, ponieważ budzi to u nich frustrację. Odpowiednia pielęgnacja i wyszkolenie pozwolą Ci nie tylko prawidłowo wychować swojego czworonoga, ale także wpłyną na jego poprawny rozwój. Należy więc pamiętać o tym, aby swojemu ukochanemu hawańczykowi zakupić odpowiednie legowisko, w którym po całym dniu aktywności i zabaw z właścicielem mógłby spokojnie odpocząć i zregenerować siły. Nasi projektanci zdecydowali się w tym sezonie postawić na produkcję posłań z nowego, wcześniej niewykorzystywanego materiału - ekoskóry. Mamy więc nadzieję, iż zdecydujecie się Państwo na zakup jednego z naszych legowisk, które to znacznie wpłyną na jakość snu Twojego psa. 

Popielato-czarne posłanie dla hawańczyka

Analizując potrzeby psów małych i średnich gabarytów, oraz zestawiając je z Państwa pomysłami i propozycjami zdecydowaliśmy się na stworzenie nowej kolekcji posłań, która nie zawiedzie nawet najbardziej wymagającego czworonoga. Z tego miejsca chcielibyśmy ponadto podkreślić, iż z naszego posłania korzystać mogą także psy innych ras, oraz koty. Nasza dokładność, oraz czujne oko projektantów umożliwiły nam stworzenie produktu niemal idealnego! Ścianki boczne, bądź też inaczej stelaż posłania wykonane zostały z grubego na 3cm bloku pianki poliuretanowej, której głównym zadaniem jest ochrona hawańczyka od przeciągów, oraz hałasu. Jej dodatkową zaletą jest fakt, iż posiada tak zwaną funkcję Memory, co znaczy, że nawet po długim okresie nieprawidłowego użytkowania ścianki boczne wrócą do swojego pierwotnego kształtu. Nie musicie się więc Państwo martwić o kształt posłania, ponieważ pozostanie od długo taki sam. Do obicia legowiska wykorzystaliśmy 2 materiały, które razem tworzą niepowtarzalną całość i komplet. Jak już wcześniej wspomnieliśmy, zupełną nowością jaką zdecydowaliśmy się zastosować, jest wykorzystanie odpornej na wszelkiego rodzaju zniszczenia czarnej ekoskóry. Jest to materiał absolutnie innowacyjny, który nie tylko ozdabia legowisko, ale także sprawia, że wartości użytkowe legowiska stoją na bardzo wysokim poziomie. Tkanina, która ma bezpośredni kontakt z ciałem hawańczyka to znane już naszym stałym klientom popielate futerko minky, którego główną zaletą jest fakt, iż posiada dużą ilość wypustek, które to rzeczywiście wpływają na komfort psa. W centralnej części legowiska znajdziecie Państwo wyciąganą, dwustronnie obszytą poduszkę, której wsad stanowi duża ilość kulki silikonowej. Zastosowanie takiego wsadu sprawi, że pies będzie mógł wygodnie ułożyć się w swoim legowisku, a poduszka dopasuje się do jego kształtów anatomicznych. Warto także wspomnieć o tym, iż aby nieco poprawić walory estetyczne i rozweselić całość, zdecydowaliśmy się na umieszczenie niewielkiego haftu na ściance bocznej, który przedstawia napis "Home Sweet Home" oraz wizerunek psa. 

Produkt jest łatwy do utrzymania w czystości, nadaje się do prania w pralce automatycznej. Temperatura prania legowiska nie powinna przekraczać 40 stopni Celsjusza. Obroty w przypadku oparcia ustawiamy na 1200, natomiast gdy chcemy wirować samą poduszkę – 800.

Zalety posłania dla mopsa:

  • przyozdobione eleganckim i oryginalnym haftem
  • posiada miękką, dwustronnie obszytą poduszkę
  • mogą z niego korzystać także psy innych ras, oraz koty
  • wykonane z wysokiej jakości materiałów i półproduktów
  • łatwe do utrzymania w czystości
  • doskonale izoluje psa od zimna i przeciągów
  • umożliwia zwierzęciu wygodne ułożenie się
  • można z niego korzystać zarówno w mieszkaniu, jak i na zewnątrz
Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Legowiska