Współpracuj z nami

Miętowo-czarne legowisko dla cavaliera

Kod produktu: LEOK 1298
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
95.00 szt
105.00 szt
Informacje

Cavaliery kojarzą się nam z gracją i elegancją, a wiadomym jest, że były one stałymi bywalcami angielskiego dworu. Są to psiaki wesołe, aczkolwiek wrażliwe i potrzebujące nieustannej atencji. Warto dlatego znać potrzeby tego jakże arystokrackiego czworonoga, ponieważ z reguły są to psy lekko tchórzliwe, w przypadku napotkanych obcych osób, lecz bardzo kochających swoich właścicieli. Ważnym jest, aby posłanie dla cavaliera było blisko ogniska domowego, żeby psiak nie czuł się odosobniony. Są to bardzo delikatne stworzenia, dlatego legowiska dla nich zostały zaprojektowane tak, aby czuły się w swoim posłaniu bezpiecznie i komfortowo.

Miętowo-czarne legowisko dla cavaliera 

Zdjęcia powyżej prezentują wariant nowej serii legowisk, którą opracowali nasi projektanci z myślą o psach średnich (do 10-12 kg). Ich design sprawi, że bezproblemowo wpasują się w każdy wystrój mieszkania, bez znaczenia czy będą znajdować się w kuchni, salonie czy sypialni, ich uniwersalizm i wykończenie sprawią, że będą cieszyć oko w każdym kącie naszych mieszkań. Ścianki boczne zostały wykonane z szerokiej na 3 cm pianki poliuretanowej, która posiada funkcję memory. Jej działanie polega na powracaniu do pierwotnego kształtu niezależnie od siły nacisku. Ułatwia to znacznie sprawę podczas transportu, ponieważ legowisko nawet przygniecione przez bagaże wróci do swojego poprzedniego stanu. Dodatkowo, czworonóg może się wygodnie ułożyć w legowisku, a ścianki boczne wytłumią hałas dobiegający z zewnątrz, aby zapewnić psiakowi spokój podczas snu. Materiał, z którego wykonano obicie to totalna nowość, do tej pory niespotykana na rynku. Mowa o eko-skórze, którą nasi projektanci wykorzystali jako obicie legowiska. Dodaje ono niesłychanego szyku i elegancji. Warto dodać, że na ściance bocznej wyhaftowany został piękny wzór przedstawiający psa. Górny rant obicia oraz wewnętrzną część stworzono z miękkiego futerka minky w kolorze miętowym, co nadaje całości odrobiny kontrast. Bazę posłania stanowi wyciągana poduszka, której wsad stanowi duża ilość elastycznej kulki silikonowej. Możliwość oddzielenia jej od całości znacznie wpływa na proces utrzymania legowiska w czystości, ponieważ gdy przyjdzie potrzeba wyprania samej poduszki, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby odświeżyć samą poduszkę. Spód posłania został podszyty czarnym wigofilem, który jest antypoślizgowy i ciężki do zabrudzenia.

Poduszkę oraz całość można bez problemu prać w pralce, co pozwoli utrzymać legowisko w należytej czystości. Ważnym jest aby temperatura prania nie przekraczała 40 stopni Celsjusza, a obroty nie przekraczały 1200, natomiast w przypadku wirowania samej poduszki obroty ustawić na maksymalnie 800.

Niezwykle ważnym jest, iż z legowiska korzystać mogą także psy innych ras, oraz koty - nasza dbałość o każdy, nawet najmniejszy szczegół z pewnością przełoży się na jakość odpoczynku zwierzęcia. 

Zalety posłania dla cavaliera:

  • możliwość prania w pralce zarówno całość jak i poduszkę (oddzielnie)
  • dokładnie zaprojektowane i precyzyjnie wykonane
  • posiada wyciąganą poduszkę
  • przyozdobione gustownym haftem
  • odporne na zadrapania
  • okrągły kształt ułatwia ułożenie się psiaka podczas snu
Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Legowiska