Współpracuj z nami

Malinowo-czarne legowisko dla kota brytyjskiego

Kod produktu: LEOK 1407
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
95.00 szt
105.00 szt
Informacje

Wysokiej jakości legowisko to produkt, który powinien być elementem wystroju każdego mieszkania i domu, w którym mieszka kot niewychodzący. Musimy pamiętać o tym, że niezależnie od tego czy jesteśmy w posiadaniu kota rasowego, czy też dachowca to powinniśmy dołożyć wszelkich starań by zadbać o jego komfort i wygodę. W naszej świadomości istnieje pogląd, iż kot zawsze znajdzie sobie miejsce do wypoczynku, jednakże to, czy będzie mu wygodnie zależy od tego, jakie warunki mu zaoferujemy. Pamiętajmy o tym, że koty cenią sobie przede wszystkim miejsca, w których całkowicie mogą się rozłożyć oraz gdzie mogą poczuć się swobodnie i komfortowo. Nie zaszkodzi także odrobina intymności, która zapewni zwierzęciu poczucie bezpieczeństwa i spokoju. To i wiele innych zagwarantuje Waszemu pupilowi jedno z naszych nowych legowisk dla kota

Amarantowe legowisko dla kota

Musimy pamiętać o tym, iż sen odgrywa kluczową rolę w zdrowym rozwoju kota, dlatego niezwykle istotnym jest to, by miał on swoje miejsce, w którym będzie mógł regenerować siły. Stelaż legowiska, który odpowiada za kształt całości wykonany został dzięki wykorzystaniu grubego na ok. 2 cm bloku pianki poliuretanowej, która charakteryzuje się tym, że nie odgniata się nawet po długim okresie nieprawidłowego użytkowania przez zwierzę. Do jego obicia posłużyły nam dwie odmienne tkaniny, które razem tworzą niepowtarzalną i oryginalną całość. Od zewnętrznej strony jest to czarna eko-skóra, która charakteryzuje się wysoką odpornością na zadrapania czy zniszczenia. Od wewnętrznej strony zaś nasze posłanie obszyte zostało amarantowym futerkiem minky, który posiada dużą ilość mechanicznie wytłoczonych wypustek. Obydwa materiały, mimo tego, że całkowicie kontrastowe, doskonale ze sobą współgrają. W centralnej części spania znajdziecie Państwo ponadto niewielką poduszkę, która jest wyciągana. Jej wsad stanowi duża ilość elastycznej kulki silikonowej, dzięki której posłanie jest wygodne i sprężyste oraz doskonale współpracuje z ciałem kota.  

Dbając o walory estetyczne zdecydowaliśmy się na umieszczenie niewielkiego haftu na ściance bocznej, który przedstawia dwa kotki oraz napis "This is my house and I rule here", co oznacza - to mój dom i ja tu rządzę. 

Chcielibyśmy także podkreślić fakt, iż mimo tego, że w nazwie posłania widnieje, że jest to legowisko dla kota brytyjskiego, to także inne rasy kotów (także dachowce) korzystać mogą z opisywanego produktu. Prosimy jednak o to, by przed zakupem dokłanie zmierzyli Państwo swojego kota oraz przestrzeń jaką przeznaczyć możecie na legowisko. 

W razie zabrudzeń produkt z powodzeniem prać można w pralce automatycznej, ustawiając program na niskie obroty oraz temp. nie wyższą niż 40 stopni Celsjusza.

Zalety legowiska dla kota:

  • wykonane z wysokiej jakości materiałów oraz wypełnień 
  • w żaden sposób nie krępuje ruchów czworonoga
  • doskonale współpracuje z ciałem kota
  • wsad stanowi duża ilość elastycznej kulki silikonowej
  • przyozdobione haftem, który przedstawia wizerunek kotków
  • nadaje się do prania w pralce
  • odporne na wszelkie zadrapania czy podgryzienia
Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Dresik brązowy dolar
Cena od: 85.00 zł
Kombinezon khaki dla psa
Cena od: 110.00 zł
Plecak dla psa moro
Cena od: 55.00 zł
Legowiska