Współpracuj z nami

Legowisko dla kota syjamskiego różowy tygrysek

Kod produktu: LEOK 1404
Cena: 95.00
Produkt archiwalny
Informacje

Wysokiej jakości legowisko, które zagwarantuje Twojemu kotu komfort na najwyższym poziomie oraz ciszę i spokój to produkt, który powinien być elementem każdego modnie urządzonego mieszkania. Musimy pamiętać o tym, że jeśli chcemy dobrze zadbać o zrównoważony rozwój psychofizyczny naszego kociaka to powinniśmy dołożyć wszelkich starań, by mruczek miał zapewnione warunki na jakie zasługuje. Powoli w niepamięć odchodzi wizerunek kociaka, który śpi na zewnątrz, a jego zadaniem jest łapanie szczurów i myszy, a na jego miejsce nasuwa się wizja, gdzie kot traktowany jest jako pełnoprawny członek rodziny, który posiada zbilansowaną dietę. Właściciele kotów niewychodzących doskonale zdają sobie sprawę z tego, iż zagwarantowanie swojemu czworonogowi aktywnej rozrywki nie jest proste, jednakże kluczowe. Po aktywnych chwilach spędzonych ze swoim opiekunem, kot powinien odpocząć w swoim wygodnym legowisku, które zagwarantuje mu komfort i spokój, które są kluczowe, kiedy zależy nam na dobrym samopoczuciu kociaka. Pamiętajmy, że dorosłe mruczki przesypiają zdecydowaną większość swojego życia, dlatego powinny mieć zagwarantowane miejsce, które umożliwi im spokojny sen.  

Posłanie z eko-skóry dla kota 

Widoczne na zdjęciach powyżej posłanie to reprezentant naszej najnowszej kolekcji legowisk dla kotów, po której spodziewamy się największego sukcesu od czasów legowisk standardowych dla psów. Całość wykonana została z wysokiej jakości tkanin oraz wsadów, ponieważ naszym priorytetem jest zapewnienie każdemu kotu odpoczynku na najwyższym poziomie. Stelaż naszego legowiska dla kota syjamskiego wykonany został z bloku pianki poliuretanowej grubego na ok 2 cm, który charakteryzuje posiadaniem się tak zwanej funkcji “Memory”. Oznacza to, że nawet po długim czasie nieprawidłowego użytkowania przez czworonoga ścianki boczne powrócą na swoje oryginalne miejsce. Funkcja ta sprawdzi się także podczas transportu posłania. Do obicia całości posłużyły nam dwie, zgoła odmienne materiały, które razem tworzą niepowtarzalny komplet. Od zewnętrznej strony jest to czarna eko-skóra, która odporna jest na wszelkiego rodzaju zadrapania, podgryzienia czy zabrudzenia. Od wewnętrznej strony jest to oryginalne i gładkie w dotyku futerko, na którym nadrukowany został motyw tygrysich prążków. Jest to materiał, który doskonale zadba o komfort i wygodę Twojego kota. W centralnej części legowiska dla kota znajdziecie Państwo wygodną, wyciąganą poduszkę, której wsad stanowi duża ilość elastycznej kulki silikonowej. Dzięki niej posłanie jest sprężyste i dobrze dopasowuje się do ciała zwierzęcia.   

Dbając o walory estetyczne zdecydowaliśmy się na umieszczenie niewielkiego haftu na ściance bocznej, który przedstawia dwa kotki oraz napis "This is my house and I rule here", co oznacza - to mój dom i ja tu rządzę. 

Chcielibyśmy także podkreślić fakt, iż mimo tego, że w nazwie posłania widnieje, że jest to legowisko dla kota syjamskiego, to także inne rasy kotów (także dachowce) korzystać mogą z opisywanego produktu. Prosimy jednak o to, by przed zakupem dokłanie zmierzyli Państwo swojego kota oraz przestrzeń jaką przeznaczyć możecie na legowisko. 

W razie zabrudzeń produkt z powodzeniem prać można w pralce automatycznej, ustawiając program na niskie obroty oraz temp. nie wyższą niż 40 stopni Celsjusza.

Zalety legowiska dla kota:

  • wykonane z najwyższej jakości materiałów oraz wsadów
  • przyozdobione eleganckim haftem 
  • wygodne, luksusowe i komfortowe
  • łatwe do utrzymania w czystości
  • umożliwi zwierzęciu swobodne rozłożenie się
  • wsad poduszki stanowi duża ilość elastycznej kulki silikonowej

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Legowiska