Współpracuj z nami

Legowisko dla kota perskiego żyrafa

Kod produktu: LEOK 1409
Cena: 95.00
Produkt archiwalny
Informacje

Wysokiej jakości legowisko dla kota to produkt, który powinien być elementem wyposażenia każdego domu, w którym mieszka mruczek. Niestety, nadal bardzo dużo osób uważa, że koty powinny wychodzić na zewnątrz, bagatelizując jednocześnie zagrożenia jakie czekają na czworonoga, który wyjdzie na spacer bez nadzoru. Musimy pamiętać o tym, że mimo tego, iż nasze pupile należą do drapieżników to potrzebują odpowiedniego komfortu i wygody, które muszą zostać zapewnione przez właściciela. Bardzo cieszy nas to, że opiekunowie coraz większego grona kotów zarówno rasowych jak i dachowców decyduje się na zabronienie wychodzenia bez nadzoru, minimalizując jednocześnie zagrożenia jakie czyhają na naszego kociaka. Warto jednak zwrócić uwagę na fakt, że koty przesypiają zdecydowaną większość swojego życia, dlatego powinniśmy im zagwarantować miejsce, w którym regenerowałyby siły, a jednocześnie czułyby się w nim bezpiecznie i komfortowo. Takim miejscem może okazać się dobrze dopasowane do potrzeb czworonoga legowisko, które zapewni mu spokój i ciszę.   

Legowisko z motywem żyrafich prążków dla kota

Do wykonania stelażu posłania posłużył nam gruby na ok. 2 cm blok pianki poliuretanowej, który charakteryzuje się posiadaniem tak zwanej funkcji “Memory”, która sprawia, że ścianki boczne powrócą do swoich oryginalnych kształtów nawet po długim okresie nieprawidłowego użytkowania (np. położenia się na oparciu). Do obicia ścianek bocznych posłużyły nam dwie eleganckie, ale znacznie różniące się od siebie tkaniny, które razem tworzą niepowtarzalny komplet. Od wewnętrznej strony było to gustowne, gładkie futerko, na którym nadrukowano oryginalny motyw żyrafich prążków. Wykorzystanie takiej tkaniny wpłynie pozytywnie nie tylko na kociaka, ale także na odbiór estetyczny produktu przez jego właściciela. Dla kontrastu, zewnętrzna strona posłania obita została elegancką, brązową eko-skórą, która sprawia, że całość wygląda szykownie i nietuzinkowo. W centralnej części legowiska znajdziecie Państwo ponadto wyciąganą, dwustronnie obszytą poduszkę, której wsad stanowi duża ilość elastycznej kulki silikonowej, która sprawia, że całość jest sprężysta i dobrze dopasowuje się do kształtów anatomicznych zwierzęcia.

Dbając o walory estetyczne zdecydowaliśmy się na umieszczenie niewielkiego haftu na ściance bocznej, który przedstawia dwa kotki oraz napis "This is my house and I rule here", co oznacza - to mój dom i ja tu rządzę. 

Chcielibyśmy także podkreślić fakt, iż mimo tego, że w nazwie posłania widnieje, że jest to legowisko dla kota perskiego, to także inne rasy kotów (także dachowce) korzystać mogą z opisywanego produktu. Prosimy jednak o to, by przed zakupem dokłanie zmierzyli Państwo swojego kota oraz przestrzeń jaką przeznaczyć możecie na legowisko. 

W razie zabrudzeń produkt z powodzeniem prać można w pralce automatycznej, ustawiając program na niskie obroty oraz temp. nie wyższą niż 40 stopni Celsjusza.

Zalety legowiska dla kota:

  • wygodne, eleganckie i komfortowe 
  • wykonane z wysokiej jakości materiałów oraz wsadów
  • ozdobione eleganckim haftem
  • w razie zabrudzeń nadaje się do prania w pralce
  • ścianki boczne posiadają funkcję Memory
  • wsad poduszki stanowi kulka silikonowa
  • mogą z niego korzystać koty różnych ras

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Legowiska