Współpracuj z nami

Lazurowe posłanie dla beagle z eko-skóry

Kod produktu: LEOK 1429
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
115.00 szt
125.00 szt
Informacje

Psy rasy beagle choć w przeszłości nie pełniły funkcji psa rodzinnego, tak teraz z roku na rok stają się coraz bardziej popularne. Na przestrzeni wieków czworonogi te pomagały myśliwym podczas polowań na dziką zwierzynę. Dlatego decydując się na przygarnięcie przedstawiciela tej rasy, należy pamiętać, że jego zachowanie może być podyktowane właśnie instynktem myśliwskim. Jednakże nie oznacza to, że są to zwierzęta nieprzyjazne, ponieważ beagle to jedne z najbardziej towarzyskich psiaków. Co więcej, bardzo źle znoszą samotność, są odważne energiczne i pozytywnie nastawione do zarówno domowników, jak i nieznajomych. Z tego też powodu, nie są one najlepszym materiałem na psa stróżującego. Te niesamowite futrzaki wręcz uwielbiają zabawę, dlatego świetnie nadają się na kompanów dla dzieci. Właściciele tych uroczych czworonogów z pewnością potwierdzą fakt, iż zmęczenie beagle’a graniczy z cudem. Jednakże niezależnie od tego jak wiele energii ma w sobie Wasz pupil, należy mu się odpoczynek w swoim wygodnym posłaniu. Dlatego postanowiliśmy opracować legowisko dopasowane do potrzeb tych niezwykle wytrzymałych zwierzaków, które potrafi znieść również niejedno starcie z psimi rozrabiakami. 

Lazurowe posłanie dla beagle z eko-skóry 

Jak już wcześniej wspomniano prezentowane na zdjęciach powyżej posłanie zostało wykonane z niezwykłą starannością, przy użyciu najlepszej jakości i trwałości materiałów. Szkielet legowiska stanowi pianka poliuretanowa, która posiada przydatną umiejętność wracania do pierwotnego kształtu niezależnie od siły nacisku. Oznacza to tyle, że legowisko nie odgniecie się po długim czasie użytkowania, a także podczas transportu. Obicie wykonano z dwóch tkanin, z czego górną część posłania obszyto miękkim i delikatnym materiałem minky w kolorze lazurowym. Drugim wykorzystanym materiałem jest rewolucyjna szara eko-skóra. Jest ona nie tylko niezwykle wytrzymała, ale równie gustowna i elegancka. Dzięki temu, nowe legowisko idealnie wpasowuje się w wystrój większości mieszkań. Dodatkowo, całość została wyposażona w dwustronnie obszytą poduszkę (również w kolorze lazurowym). W jej wnętrzu znajduje się masa silikonowych kulek, dzięki którym posłanie zachowa sprężystość po praniu. Aby uatrakcyjnić nasz produkt, zdecydowaliśmy się na umieszczenie na ściance bocznej haftu w kształcie psa z napisem “Home Sweet Home”. 

Warto także zwrócić uwagę na fakt, iż z posłania korzystać mogą także psy innych ras, a także koty! 

Zarówno oparcie posłania, jak i poduszkę można z powodzeniem prać w pralce, dzięki czemu higiena produktu nieustannie pozostanę na bardzo wysokim poziomie. Należy jednak pamiętać o tym, aby nie przekroczyć temp. 40 stopni Celsjusza oraz obroty w jakich pierzemy oparcie nie przekraczały 1200, a w przypadku poduszki 800.   

Zalety posłania dla beagle: 

  • odporne na zadrapania i pogryzienia 

  • łatwe w utrzymaniu w czystości 

  • miękkie w dotyku i zarazem wytrzymałe 

  • wykonane z najlepszej jakości materiałów 

  • umożliwia zwierzęciu łatwe ułożenie się 

  • zapewnia wysokiej jakości sen 

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm. 

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Cukierkowy komplet kąpielowy
Cena od: 100.00 zł
Schodki brązowe
Cena od: 220.00 zł
Torba fioletowa York Design
Cena od: 150.00 zł
Legowiska