Współpracuj z nami

Spanie dla małego psa żyrafa

Kod produktu: LEME 1144
Cena: 130.00
Produkt archiwalny
Informacje
Każdy kto jest w posiadaniu małego psa prawdopodobnie doskonale wie jak cenią one sobie wygodę i komfort. Najchętniej spałyby z nami na łóżku, niektóre nawet na naszych poduszkach. Z autopsji wiemy, że gdy pozwoli się psu spać w łóżku, to później ciężko oduczyć go takiego zachowania, ponieważ zaczyna się rządzić i nie chce się dostosować. Proponujemy więc abyście nauczyli swojego psa od maleńkości spania we własnym, równie wygodnym legowisku. Proponujemy także zakup jednego z legowisk "Meduz", ponieważ są one wielofunkcyjne i można korzystać z nich w różnych miejscach.
Prezentowany powyżej produkt wykonany został z najwyższej jakości materiałów i półproduktów. Jego największą zaletą jest fakt, iż jest ono dwuczęściowe, co znaczy, że to Państwo sami możecie zdecydować o jego wyglądnie, jeśli nawet nie odpowiada Wam jego forma, to z łatwością można je rozłożyć aby powstał duży i miękki materac. Nowe posłanie to wyrób z którego pupil z powodzeniem może korzystać przez cały rok. Stronę z motywem skóry żyrafy proponujemy Państwu używać w zimie, ponieważ materiał, którym obiliśmy tą część jest bardzo miły w dotyku i do tego ciepły. Latem Państwa maluch wypoczywać może na drugiej stronie, która wykonana została z brązowej bawełny. Zdecydowaliśmy się na takie obicie, ponieważ doskonale przepuszcza ono powietrze, dzięki czemu czworonog nie spoci się. Pomiędzy tkaninami umieszczona została gruba warstwa kulek silikonu które mają za zadanie podnieść komfort snu zwierzęcia oraz sprawić że do wnętrza posłania nie przedostanie się chłód jaki często występuje przy kontakcie meduzy z podłożem.
Meduza jest bardzo łatwa do utrzymania w czystości. W razie zabrudzeń należy ją wyprać w pralce, zalecamy przy tym nastawienie programu na niskie wirowanie, oraz by temp. kąpieli nie była wyższa niż 40 stopni. 
Nasz nowy produkt dostępny jest w dwóch rozmiarach. Przed zakupem prosimy więc o to by dokladnie zmierzyli Państwo miejsce, w którym postawicie legowisko.
 
Rozmiary meduzy:
  • średnica 80 cm
  • średnica 95 cm
Zalety legowiska dla psa:
  • jest dwuczęściowe
  • posiada interesujący deseń skóry żyrafy
  • można je prać w pralce
  • przyozdobione czarną kokardką
  • można je rozłożyć, tak aby powstał szeroki materac

 

Uwaga ! 

Podane przez nas średnice posłań mierzone są zawsze wtedy gdy produkt jest maksymalnie rozłożony (przyjmuje postać materaca).

Rozmiary meduzy:

średnica 80 cm (wymiar zewnętrzny), siedzisko wewnętrzne 42cm x 42cm (wymiary szacunkowe, mogące odbiegać do 2-4cm)

średnica 95 cm (wymiar zewnętrzny), siedzisko wewnętrzne 55cm x 55cm ( wymiary szacunkowe, moggące odbiegać do 2-4 cm)

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Legowiska