Współpracuj z nami

Spanie dla małego psa zebra

Kod produktu: LEME 1143
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
89.00 szt
105.00 szt
Informacje
Nasi projektanci zainspirowani najnowszymi trendami panującymi w sklepach z meblami i w nowocześnie urządzonych mieszkaniach zdecydowali się na podjęcie odważnego kroku i stworzyli nową kolekcję legowisk/meduz, które posiadają motyw futra zwierząt z Afryki. Z tego miejsca chcielibyśmy podkreślić, że jeśli spodobał się Państwu pomysł meduzy, ale niekoniecznie jego kolorystyka, to w naszej ofercie znajduje się także kilka innych legowisk, które należą do opisywanej powyżej kolekcji. 
Widoczny na zdjęciach produkt wykonany został z najwyższej jakości materiałów. Jego największą zaletą jest fakt, iż jest ono dwustronne. Można je także całkowicie rozłożyć, tak by zapewnić swojemu psu jeszcze więcej miejsca do spania. Legowisko to może być wykorzystywane zarówno w lecie jak i w zimie. Stronę, która obita została czarną bawełną proponujemy wykorzystywać w lecie, kiedy temp. są wysokie. Nasza propozycja wynika przede wszystkim z faktu, iż materiał ten jest lekki i przewiewny, dzięki czemu Państwa piesek nie będzie się pocić. Jej awersu używać można zarówno w jesieni, jak i w zimie. Ścianki boczne obite zostały bardzo miłym i ciepłym futerkiem z motywem, który do złudzenia przypomina skórę afrykańskiej zebry. Dzięki czarnej wstążce, która została wpuszczona w górny rant meduzy posłanie można zamienić w okrągły materac. Legowisko jest bardzo wygodne i miękkie, przede wszystkim dlatego, że wypełniliśmy je dużą ilością kulek silikonowych. Są one ponadto w 100% hipoalergiczne i nie wywołują podrażnień. 
W razie zabrudzeń legowisko bez problemu wyprać można w pralce, należy jednak przy tym pamiętać by ustawić program na niskie wirowanie, oraz by temp. nie była wyższa niż 40 stopni.
Posłanie meduza występuje w sprzedaży w dwóch rozmiarach. Przed zakupem proszę sprawdzić czy wybrany przez Państwa model będzie pasował do rozmiarów psa. Proszę zwrócić uwagę na to, że podawane przez nas wielkości meduz dotyczą ich maksymalnego rozłożenia czyli kiedy szarfa jest całkowicie poluzowana a spanie przybiera formę okrągłego materaca. 
 
Rozmiary meduzy:
  • średnica 80 cm
  • średnica 95 cm
 
Zalety legowiska dla psa:
  • jest dwustronne
  • można je rozłożyć, tak by zrobić z niego materac
  • można prać je w pralce
  • bardzo wygodne i miękkie

Uwaga ! 

Podane przez nas średnice posłań mierzone są zawsze wtedy gdy produkt jest maksymalnie rozłożony (przyjmuje postać materaca).

Rozmiary meduzy:

średnica 80 cm (wymiar zewnętrzny), siedzisko wewnętrzne 42cm x 42cm (wymiary szacunkowe, mogące odbiegać do 2-4cm)

średnica 95 cm (wymiar zewnętrzny), siedzisko wewnętrzne 55cm x 55cm ( wymiary szacunkowe, moggące odbiegać do 2-4 cm)

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Legowiska