Koszyk Moje konto Rejestracja
ubranka dla psów
akcesoria dla psów
legowiska dla psów
ubranka dla psów


Spanie dla małego psa tygrysek Spanie dla małego psa tygrysek

powrót wydrukuj

Spanie dla małego psa tygrysek


Rozmiar:

rozmiar
szer. wys. gł.
cenailość
średnica 70 cm 95.00 PLN szt
średnica 90 cm 115.00 PLN szt


Informacje

Stworzone przez naszych stylistów legowisko swoje wzorce i inspiracje bierze z tajemniczego i nadal dzikiego kontynentu jakim jest Afryka. Tam widok nieoswojonych i wolnych zwierząt nikogo nie dziwi. Niestety w naszym kraju nie ma warunków na to, by zapewnić takim zwierzętom życie na odpowiednim poziomie, dlatego by chociaż odrobinę urozmaicić wnętrza swoich mieszkań, proponujemy Państwu zakup jednego z legowisk z nowej, afrykańskiej kolekcji. Jeśli nie podoba się Wam akurat prezentowany powyżej wariant, to w naszej ofercie znajduje się także kilka innych legowisk tego typu, także mamy nadzieję, że każdy nasz potencjalny klient znajdzie coś odpowiedniego dla swojego pupila.
Opisywane powyżej spanie należy do typu "mezuda", to znaczy, że jest dwustronne, a ponadto można je rozłożyć, tak by stanowiło dużych rozmiarów materac. Legowisko to sprawdzi sę idealnie zarówno w zimie, jak i w lecie. Powstało ono w wyniku połączenia ze sobą dwóch rodzajów tkanin: czarnej bawełny, oraz różowego futerka, na które naniesione zostały prążki tygrysa. Ścianki boczne i poduszka wypełnione zostały dużą ilością kulki silikonowej, dzięki czemu jest ono naprawdę bardzo wygodne i miękkie. Dbając o walory estetyczne zdecydowaliśmy się na umieszczenie średniej wielkości czarnej kokardki w górnym rancie legowiska. 
W razie zabrudzeń spanie bez problemu wyprać można w pralce. Należy jednak pamiętać o tym, by ustawić program na niskie wirowanie, oraz by temp. kąpieli nie była wyższa niż 40 stopni. 
Przedstawiona na zdjęciu meduza występuje w dwóch wielkościach. Jej mniejszą opcję proponujemy pieskom miniaturowym jak: ratlerki oraz chihuahua, których masa ciała nie przekracza 2,5 kg natomiast tą większą yorkom lub maltańczykom.
 
Rozmiary meduzy:
  • średnica 70 cm
  • średnica 90 cm
Zalety legowiska dla psa:
  • jest dwustronne
  • można prać je w pralce
  • posiada oryginalny i niepowtarzalny design
  • uszyta z mocnych i eleganckich tkanin
  • wypełniona dużą ilością kulki silikonowej
Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.

Opinie na temat produktów

Dodaj opinie

Brak opini dla tego produktu. Dodaj swoją opinie.