Współpracuj z nami

Spanie dla małego psa panterka

Kod produktu: LEME 1141
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
89.00 szt
105.00 szt
Informacje
Posłanie dla psa z serii "Meduza" zaprojektowane zostało z myślą o psach małych i średnich gabarytów, które ponad wszystko cenią sobie wygodę i komfort. Widoczny na zdjęciach powyżej produkt należy do nowej kolekcji legowisk z motywem skóry afrykańskich zwierząt i podbija on serca naszych stałych klientów. 
Spanie jest bardzo praktyczne, ponieważ można je przekręcić na drugą stronę, dzięki czemu będzie ono wyglądało na zupełnie inne i nowe. W razie gdyby Państwa pupil potrzebował więcej miejsca, wystarczy jedynie rozwiązać kokardkę, która znajduje się w górnym rancie legowiska, by zamienić je w większy materac. Stylowe posłanie zwraca uwagę wszystkich swym nienagannym wyglądem oraz doskonałym zestawieniem kolorystycznym. Ścianki boczne obite zostały z dwóch stron różnymi materiałami, z jednej lekką, beżową bawełną, a z drugiej futerkiem, które przyozdobione zostało motywem panterki. Na wypełnienie legowiska składa się duża ilość kulek silikonowych, które są w 100% hipoalergiczne. Dzięki zastosowaniu takiego środka zarówno poduszka, jak i ścianki boczne są bardzo miękkie, a więc wypoczywający na nich piesek ma zagwarantowany wysoki komfort przy wypoczynku. 
W razie zabrudzeń legowisko z powodzeniem prać można w pralce. Należy jednak przy tym pamiętać, by ustawić program na niskie wirowanie, oraz by temp. kąpieli nie była wyższa niż 40 stopni.
Posłanie dla pieska dostępne jest w sprzedaży w dwóch rozmiarach. Mniejsze proponujemy ratlerkom oraz chihuahua, natomiast większe yorkom, chińskim grzywaczom oraz maltańczykom.
 
Rozmiary meduzy:
  • średnica 80 cm
  • średnica 95 cm
Zalety legowiska dla psa:
  • dwustronne 
  • można prać je w pralce
  • posiada interesujący deseń panterki
  • bardzo miękkie i wygodne
  • przyozdobione czarną kokardką

Uwaga ! 

Podane przez nas średnice posłań mierzone są zawsze wtedy gdy produkt jest maksymalnie rozłożony (przyjmuje postać materaca).

Rozmiary meduzy:

średnica 80 cm (wymiar zewnętrzny), siedzisko wewnętrzne 42cm x 42cm (wymiary szacunkowe, mogące odbiegać do 2-4cm)

średnica 95 cm (wymiar zewnętrzny), siedzisko wewnętrzne 55cm x 55cm ( wymiary szacunkowe, moggące odbiegać do 2-4 cm)

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Kokardka exclusive nr 11
Cena od: 8.00 zł
Kokardka exclusive nr 1
Cena od: 8.00 zł
Legowiska