Współpracuj z nami

Spanie dla małego psa krówka

Kod produktu: LEME 1140
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
89.00 szt
105.00 szt
Informacje
Z roku na rok powiększa się asortyment wszystkich sklepów internetowych, które sprzedają różnego rodzaju akcesoria i dodatki dla psów. Także nasza firma by nie pozostać w tyle stale stara się wprowadzać różnego rodzaju innowacje i ułatwienia, które wpływają na plus oferowanych przez nas produktów. Nasi stali klienci doskonale wiedzą jakim wygodnym rozwiązaniem jest legowisko meduza. Od wielu lat podbija ono serce fanów psich akcesoriów, dlatego nasi projektanci zdecydowali się na wprowadzenie kilku nowych wariantów tego typu legowiska do naszej oferty, tak by każdy z Was znalazł coś odpowiedniego zarówno dla siebie, jak i dla swojego czworonożnego przyjaciela.
Prezentowane powyżej legowisko powstało z połączenia dwóch typów tkanin, dzięki czemu może być wykorzystywane zarówno w lecie, jak i w zimie. Jego największym atutem jest fakt, iż jest ono dwustronne, oraz, że można z niego zrobić duży materac, na którym zmieści się więcej piesków. Ścianki boczne obite zostały z dwóch stron różnymi materiałami, z jednej czarną i lekką bawełną, która idealnie sprawdzi się na wiosnę i w lecie, a z drugiej ciepłym futerkiem z motywem łatek krówki, która przeznaczona jest na chłodniejsze pory roku. Oba materiały są niezwykle wytrzymałe na różnego rodzaju zadrapania oraz przetarcia jakie mogą powstać podczas użytkowania przez zwierzę co w znacznym stopniu ma wpływ na żywotność omawianego produktu. 
Wnętrze produktu wypełnione zostało dużą ilością kulki silikonowej, która doskonale sprawdza się w swojej roli, ponieważ dzięki niej legowisko jest bardzo miękkie, a przy tym lekkie. 
Wysokość oparcia (ścianka boczna) meduzy regulowana jest za pomocą szerokiej szarfy która została wciągnięta w jej górny rant.
W razie zabrudzeń spanie bez problemu wyprać można w pralce. Należy jednak pamiętać o tym, by ustawić program na niskie wirowanie, oraz by temp. kąpieli nie była wyższa niż 40 stopni. 
Posłanie dla psa dostępne jest w dwóch wielkościach. Mniejsze będzie idealnie pasować dla małego yorka, ratlerka oraz chihuahua, natomiast większe doskonale sprawdzi się  wśród grona takich psów jak jamniki, shih-tzu, maltańczyki a nawet chińskie grzywacze.
 
Rozmiary meduzy:

średnica 80 cm

średnica 95 cm

Zalety legowiska dla psa:
  • można je rozłożyć
  • dwustronne
  • można prać je w pralce
  • uszyte z wytrzymałych materiałów
  • wnętrze jest w 100% hipoalergiczne

Uwaga ! 

Podane przez nas średnice posłań mierzone są zawsze wtedy gdy produkt jest maksymalnie rozłożony (przyjmuje postać materaca).

Rozmiary meduzy:

średnica 80 cm (wymiar zewnętrzny), siedzisko wewnętrzne 42cm x 42cm (wymiary szacunkowe, mogące odbiegać do 2-4cm)

średnica 95 cm (wymiar zewnętrzny), siedzisko wewnętrzne 55cm x 55cm ( wymiary szacunkowe, moggące odbiegać do 2-4 cm)

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Legowiska