Współpracuj z nami

Spanie dla małego psa fioletowa meduza

Kod produktu: LEME 1381
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
130.00 szt
150.00 szt
Informacje
Każdy przyszły właściciel psa powinien przygotować pełną wyprawkę dla swojego czworonoga, która ułatwi mu zaaklimatyzowanie się w nowym otoczeniu oraz pozwoli na radosne korzystanie z każdego dnia. Poza kupieniem obroży, smyczy i misek oraz karmy każdy odpowiedzialny właściciel powinien zapewnić swojemu czworonogowi wygodne legowisko, które sprawi, że nowy zwierzak poczuje się jak w domu. Zagwarantowanie zwierzakowi posłania jest kluczowe, zwłaszcza gdy zależy nam na tym, by poprawnie się rozwijał oraz by przestrzegał wyznaczonych przez nas zasad. Niezwykle ważnym jest, by zwierzakowi od początku wyznaczyć granice, których nie będzie mógł przekraczać. Zdrową praktyką jest np. wyznaczenie miejsca, w którym nasz psiak będzie spał oraz gdzie będzie mógł się bawić. Powinniśmy pamiętać o tym, by nie pozwolić pupilowi “wejść na głowę” i zbytnio go rozpieścić. Nie powinniśmy psu pozwalać przede wszystkim na spanie w naszym łóżku, ponieważ nie będzie się on chciał później przestawić i ciężko go będzie zachęcić do spania w legowisku. Dlatego też powinniście Państwo wyposażyć swojego szczeniaka w wygodne posłanie, które zapewni mu doskonały komfort oraz wygodę na najwyższym poziomie – takim produktem jest właśnie oferowana przez nas meduza.   

Posłanie dla małego psa w fioletową kratę

Całość została zaprojektowana w taki sposób, by umożliwić zwierzęciu swobodne ułożenie w najwygodniejszej pozycji. Naszą meduzę rozłożyć możecie całkowicie, dzięki czemu Wasz pies korzystać będzie mógł z materaca, bądź też zmienić mu stronę i cieszyć się nowym, odświeżonym posłaniem. Do wykonania naszego legowiska wykorzystaliśmy materiały z najwyższej półki, co przełoży się przede wszystkim na długotrwałość produktu. Z jednej strony nasza meduza obszyta została czarnym, gładkim futerkiem, a z drugiej zaś elegancką i oryginalną tkaniną, na której nadrukowany został motyw fioletowej kraty. Całość doskonale się ze sobą komponuje i sprawia, że legowisko wygląda niebanalnie. Wsad zarówno ścianek bocznych, jak i wyciąganej poduszki stanowi duża ilość elastycznej kulki silikonowej. Nie pozostanie to bez znaczenia dla Waszego pupila, który znużony snem chętnie “zanurzy się” w miękkim posłaniu.   

W razie zabrudzeń produkt z powodzeniem prać można w pralce automatycznej, ustawiając program na niskie obroty oraz temp. nie wyższą niż 40 stopni Celsjusza. 

 
Rozmiary meduzy:
  • średnica 80 cm
  • średnica 95 cm
Zalety legowiska meduza dla psa:
  • łatwa do utrzymania w czystości
  • dwustronna
  • można z niej korzystać zarówno w domu, jak i w ogrodzie
  • wykonana z najwyższej jakości materiałów oraz wsadów
  • wygodna, komfortowa oraz doskonale dopasowuje się do kształtów anatomicznych zwierzęcia
  • elegancka i oryginalna 

 

Uwaga! 

Podane przez nas średnice posłań mierzone są zawsze wtedy gdy produkt jest maksymalnie rozłożony (przyjmuje postać materaca).

Rozmiary meduzy:

średnica 80 cm (wymiar zewnętrzny), siedzisko wewnętrzne 42cm x 42cm (wymiary szacunkowe, mogące odbiegać do 2-4cm)

średnica 95 cm (wymiar zewnętrzny), siedzisko wewnętrzne 55cm x 55cm ( wymiary szacunkowe, moggące odbiegać do 2-4 cm)

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Legowiska