Współpracuj z nami

Spanie dla małego psa brązowo-żółte

Kod produktu: LEME 1383
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
130.00 szt
150.00 szt
Informacje
Jeśli jesteście Państwo zainteresowani zakupem wygodnego i komfortowego posłania, które zapewni Waszemu pupilowi niczym niezmącony sen, to nasza meduza może okazać się idealna. Podczas jej projektowania wzięliśmy pod uwagę wszystkie potrzeby małych i średnich gabarytowo czworonogów, dzięki czemu Wasz pies z przyjemnością korzystał będzie z posłania. Dla nas, producentów i projektantów akcesoriów dla zwierząt niezwykle istotne jest to, by doskonale zadbać o potrzeby każdego małego psa, dlatego podczas projektowania naszych legowisk stawiamy przede wszystkim na sprawdzone rozwiązania oraz materiały z najwyższej półki, dzięki czemu nasze akcesoria są nie tylko wytrzymałe, ale także sprawdzać się będą przez co najmniej kilka sezonów. Takim też dodatkiem jest wygodne legowisko dla małego lub średniego psa meduza. Zostało ono zaprojektowane w taki sposób, by umożliwić właścicielowi zmianę strony, bądź też całkowicie rozłożyć posłanie do formy materaca.  

Brązowo-żółta meduza dla psa

Nasze posłanie zaprojektowane zostało w taki sposób, by zagwarantować zwierzęciu komfort i wygodę na najwyższym poziomie. Największą zaletą meduzy jest wcześniej opisana dwustronność, która umożliwi właścicielowi szybkie odświeżenie całości. Do wykonania legowiska wykorzystaliśmy wysokiej jakości tkaniny, które charakteryzują się niezwykłą trwałością, dlatego też możecie być Państwo pewni tego, iż posłanie posłuży Waszemu psu przez co najmniej kilka sezonów. Z jednej strony legowisko obszyte zostało brązowym, gładkim futerkiem, a z drugiej strony, dla kontrastu, żółtą, kwiecistą tkaniną, która doskonale kontrastuje całość. Nasza meduza wykończona została ponadto elegancką, atłasową lamówką, dzięki której możliwa jest zmiana strony posłania. Jej wsad stanowi zaś duża ilość elastycznej kulki silikonowej, dzięki której posłanie doskonale dopasowywać się będzie do kształtów anatomicznych zwierzęcia.   

W razie zabrudzeń produkt z powodzeniem prać można w pralce automatycznej, ustawiając program na niskie obroty oraz temp. nie wyższą niż 40 stopni Celsjusza. 

 
Rozmiary meduzy:
  • średnica 80 cm
  • średnica 95 cm
Zalety legowiska meduza dla psa:
  • elegancka, wygodna i komfortowa
  • wykonana z najwyższej jakości materiałów i wsadów
  • można z niej korzystać zarówno w domu, jak i w podróży
  • łatwa do utrzymania w czystości 
  • umożliwi zwierzęciu swobodne rozłożenie się

 

Uwaga! 

Podane przez nas średnice posłań mierzone są zawsze wtedy gdy produkt jest maksymalnie rozłożony (przyjmuje postać materaca).

Rozmiary meduzy:

średnica 80 cm (wymiar zewnętrzny), siedzisko wewnętrzne 42cm x 42cm (wymiary szacunkowe, mogące odbiegać do 2-4cm)

średnica 95 cm (wymiar zewnętrzny), siedzisko wewnętrzne 55cm x 55cm ( wymiary szacunkowe, moggące odbiegać do 2-4 cm)

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Legowiska