Współpracuj z nami

Legowisko dla psa meduza biała orchidea

Kod produktu: LEME 0778
Cena: 80.00
Produkt archiwalny
Informacje

Któż nie mógłby zakochać się w tak pięknym legowisku dla psa? Jego romantyczne spojrzenie przemawia swoim pięknem do każdego z nas. Jeżeli puścimy wodze naszej wyobraźni i przyozdobimy nasz salon tym wspaniałym legowiskiem, to stworzymy miejsce jak z krainy baśni. Twój pies będzie uwielbiał w nim przebywać, a Ty będziesz się cieszyć szczęściem swojego pupila. Legowisko z pewnością nadaje niepowtarzalny charakter wnętrzu i tworzy ciepły klimat. Ciekawe zestawienie kolorystyczne oraz wysokiej jakości materiały, które zostały zużyte do produkcji meduzy to tylko ułamek jej walorów. Posłanie dla psa w całości uszyto z bardzo mocnej bawełny w kolorach białym z nadrukiem kwiatowym oraz czerwonym. Ścianka boczna w legowisku została stworzona z sześciu miękkich poduszek, które zostały połączone ze sobą bokami. Na spodzie posłania znajdą Państwo również miękki i wygodny materac na którym pies może uciąć sobie poobiednią drzemkę. Doskonałym rozwiązaniem jest również możliwość odwrócenia posłania na drugą stronę (legowiska z serii Meduza są dwustronne) dzięki czemu jego wygląd radykalnie zmienia się. Delikatności całości dodają falbanki oraz duża, biała kokarda zawiązana na górnym rancie posłania.

Można z całą stanowczością można powiedzieć, że jest to luksusowe legowisko dla psów ras miniaturowych i średnich. Jeżeli te przepiękne posłanie zostanie ustawione w salonie z pewnością stanie się jego głównym dodatkiem.

Prezentowany na zdjęciu model legowiska marka York Design oferuje w dwóch rozmiarach:

  • Legowisko o średnicy 70 cm proponujemy dla psów : chihuahua, ratlerki, szpice miniaturowe
  • Legowisko o średnicy 90 cm proponujemy dla psów : maltańczyki, yorki, chińskie grzywacze, buldożki rancuskie

Proszę pamiętać, że  średnica meduzy 70 cm (mała) oraz 90 cm (duża) mierzona jest po jego całkowitym rozłożeniu legowiska na materac.

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm. 

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Legowiska