Współpracuj z nami

Wrzosowo-różowy kocyk dla psa

Kod produktu: LEKO 1457
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
69.00 szt
Informacje

Dbanie o najwyższy komfort i wygodę psiaka to nie lada wyzwanie. Wiedzą o tym zwłaszcza właściciele małych psów o krótkim włosie, którym bardzo trudno jest zagwarantować odpowiednią izolację od zimna i przeciągów, zwłaszcza w zimie. Psiaki takie jak yorki czy biewery w zimie najchętniej nie wychodziłyby z domu, a jedynym ratunkiem są dla nich ciepłe i wygodne ubranka, które będą stanowić dodatkową warstwę izolującą od zimna. Niestety, niektóre psiaki nie chcą długo chodzić w ubrankach, dlatego w takich przypadkach “odpada” zakup ubranka typowo do domu. W tym miejscu wchodzimy my, producenci wysokiej jakości dodatków dla zwierząt i chcemy wyjść naprzeciw potrzebom najbardziej wymagających małych zmarzluchów. Nasi najlepsi styliści zaprojektowali całą linię ciepłych i miłych w dotyku kocyków dla psów, które zadbają nie tylko o ich najwyższy komfort i wygodę, ale przede wszystkim o doskonałą izolację od chłodu. Kocyki więc sprawdzą się nie tylko w domu, ale także podczas podróży samochodem czy pociągiem. 

Wrzosowy kocyk dla psa

Nasz kocyk powstał dzięki wykorzystaniu połączenia dwóch wysokiej jakości tkanin, które razem tworzą doskonałą kompozycję. Za wierzchnią stronę pledu posłużyło nam gładkie, wrzosowe futerko, które charakteryzuje się intensywną kolorystyką. Od spodu kocyk podszyty został cieplutkim futerkiem w kolorze pudrowego różu, którego struktura jest niezwykle interesująca. Jest to tak zwane futerko “różyczka”, ponieważ na strukturze materiału zauważyć można malutkie główki kwiatu. Obydwie tkaniny połączone zostały ze sobą za pomocą różowej, atłasowej lamówki. Dbając o walory estetyczne zdecydowaliśmy się na przyozdobienie całości haftem przedstawiającym łapkę.  

W razie zabrudzeń produkt z powodzeniem prać można w pralce automatycznej, ustawiając program na niskie obroty (do 800), oraz temp. 40 stopni Celsjusza.  

Nasz nowy kocyk doskonale pasować będzie do jednego z oferowanych przez nas legowisk standardowych, które wykonane zostało dokładnie z tych samych materiałów, co opisywane przez nas powyżej okrycie. Zachęcamy więc Państwa do zakupu obydwu produktów, tak by jeszcze lepiej zadbać o komfort i wygodę zwierzęcia.  

Zalety kocyka: 

  • ciepły, przytulny i miły w dotyku
  • przyozdobiony haftem przedstawiającym łapkę
  • łatwy do utrzymania w czystości
  • wykonany z najwyższej jakości tkanin
  • stworzy doskonały komplet z jednym z legowisk standardowych

Wymiary koca

  • 80 x 60
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Legowiska