Współpracuj z nami

Pled niebieski z czarnymi dodatkami

Kod produktu: LEKO 1050
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
69.00 szt
Informacje

Chłodne, zimowe wieczory, nieprzyjemnie przeszywające skórę podmuchy wiatru, czy klimatyzacja również negatywnie oddziałują na samopoczucie i kondycję naszego czworonoga. U przedstawicieli takich ras jak yorki, maltańczyki, czy chihuahua bardzo często występują objawy przeziębienia wywołane właśnie wychodzeniem organizmu. Dla tych Państwa, którzy chcieliby zapobiec wszelkiego rodzaju oziębieniom chcielibyśmy w dniu dzisiejszym zaprezentować nowość, jaką jest błękitno-czarny pled.
Produkt z jednej strony obszyty jest delikatnym, gładkim futerkiem w kolorze błękitnym, a z drugiej czarnym, przytulnym futerkiem o strukturze różyczek. Oba te materiały scalono ze sobą za pomocą czarnej lamówki, która doskonale współgra z jasnym błękitem. Dodatkowo dbając o walory estetyczne produktu zdecydowaliśmy się na umieszczenie na froncie wyhaftowanego, czarnego symbol psiej łapki.
Nasz produkt z powodzeniem może służyć za okrycie psa podczas codziennych drzemek, a także transportu autem. Z pewnością stanie się niezastąpionym elementem codziennego użytku, który doskonale utuli pupila do snu. 
Ten produkt to kontynuacja jednej z najbardziej kultowych serii legowisk typu standard dlatego osobom zainteresowanym właśnie tym pledem proponujemy zakup również tego posłania stanowiącego idealny komplet

Zalety pledu:

  • Wykonany z najwyższej jakości futerek
  • Obszyty lamówką
  • Niezwykle miękki i miły w dotyku
  • Można prać go w pralce (w niskiej temperaturze)
  • Ozdobiony czarnym haftem

Wymiary pledu

  • szerokość - 80 cm
  • głębokość - 60 cm
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Posłanie standard różowe
Cena od: 40.00 zł
Kokardka zwykła nr 18
Cena od: 8.00 zł
Sofa dla psa różowa
Cena od: 140.00 zł
Legowiska