Współpracuj z nami

Koc jasny brąz-ecru

Kod produktu: LEKO 1362
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
69.00 szt
Informacje

Na przestrzeni lat opracowywaliśmy przeróżne kolekcje akcesoriów dla zwierząt. Ich zadaniem jest ułatwienie właścicielom zadbanie o bezpieczeństwo zwierzęcia oraz zapewnienie komfortowych warunków wypoczynku dla czworonoga. Pośród naszej bogatej oferty produktów znajdzie się coś dla każdego. Dziś z dumą prezentujemy Państwu nasze pledy w nowych wariantach kolorystycznych, które zapewnią ochronę psu przed przeciągami oraz chłodnym powietrzem. Wiele z nas podróżuje razem ze swoimi futrzakami. Gdy warunki pogodowe nie są sprzyjające sprawa się znacznie komplikuje. Różnica temperatury panującej w pojeździe oraz poza nim, może prowadzić do wychłodzenia organizmu czworonoga, co może okazać się straszne w skutkach. Warto dlatego zadbać o odpowiednią ciepłotę ciała pupila nie zważywszy na różnicę temperatur. Ową ochronę zapewni wspomniany wcześniej kocyk, który oprócz swojego podstawowego zadania tj. zagwarantowanie ciepła, utuli podróżującego psiaka do snu.

Pled do legowiska jasny brąz - ecru z futerka minky

Koc, który widzą Państwo na zdjęciach powyżej został wykonany z najwyższej jakości materiałów, co bezpośrednio przełoży się na komfort i wygodę odpoczynku. Awers pledu wykonano z bardzo delikatnego futerka minky w kolorze przypominającym cappuccino. Materiał ten posiada w swojej strukturze wiele mechanicznie wytłoczonych wypustek, których zadaniem jest zapewnić najwyższą jakość snu. Tylna strona kocyka również została wykonana z materiału minky, lecz zdecydowaliśmy się na zmianę koloru na ecru. Dzięki takiemu zestawieniu tych dwóch barw produkt prezentuje się szykownie oraz kontrastowo. Co więcej, mieszanina różnych odcieni brązu świetnie odnajduje się w wystrojach współczesnych mieszkań. Brzegi pledu przyozdobione zostały przepiękną atłasową lamówką. Ponadto, zdecydowaliśmy się dodać haft „Prince” dla chłopca lub „Princess” dla suczki, aby nie było wątpliwości do kogo kocyk należy.

W razie zabrudzeń produkt z powodzeniem prać można w pralce, ustawiając program na niskie obroty oraz temp. nie wyższą niż 40 stopni Celsjusza.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo także legowisko standardowe, które wykonane zostało z dokładnie tych samych materiałów, co opisywany powyżej pled. Macie więc Państwo szansę stworzyć niepowtarzalny i komfortowy komplet dla swojego czworonoga.

Zalety kocyka dla psa lub kota:

  • Sprawdza się idealnie podczas podróży
  • Łatwy do utrzymania w czystości
  • Stanowi doskonałą ochronę od zimna oraz przeciągów
  • Miękki, szykowny i wygodny
  • Wykończony piękną, atłasową lamówką
  • Wykonany z wysokiej jakości materiałów

Wymiary kocyka:

  • szerokość - 80 cm
  • głębokość - 60 cm 
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Legowiska