Współpracuj z nami

Czarny koc dla psa do samochodu

Kod produktu: LEKO 1014
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
69.00 szt
Informacje

Rynek zoologiczny w Polsce rozwija się bardzo prężnie, stąd też jak grzyby po deszczu powstają coraz to lepsze i ładniejsze akcesoria dla psów mające swoje zastosowanie naprawdę w wielu dziedzinach. Jednym z przykładów może być prezentowany przez nas czarny koc dla psa którego zadaniem jest ochrona tapicerki samochodowej przed zabrudzeniem oraz wypadająca sierścią psa. Używając go właściciel pojazdu ma niemal stuprocentowa pewność że jego wyjątkowo piękna i doskonale utrzymana tylna kanapa pozostanie w nienaruszonym stanie przez bardzo długi czas.
Nasz nowy produkt bez dwóch zdań należy zaliczyć do akcesoriów o podwyższonym standardzie jakości, wykonany bowiem został z doskonałych gatunków tkanin, które nasi projektanci zawsze dobierają bardzo starannie nie tylko pod względem jakościowym ale również praktycznym. W omawianym przypadku za wierzchni materiał projektantom posłużyło bardzo ładne i niezwykle miękkie futerko koloru czarnego. Materiał ten nie tylko idealnie sprawdza się jako miękkie i ciepłe podłoże ale również doskonale chroni tapicerkę auta przed wbijającą się weń sierścią psa – wystarczy bowiem że po skończonej jeździe strzepiemy go na powietrzu, by znowu nasz piesek mógł podróżować z nami samochodem. Druga strona koca podszyta została niezwykle mocną bawełną w czarnym kolorze dzięki czemu produkt nie naciąga się, ani nie elektryzuje. Brzegi koca ozdobione zostały atłasową lamówką koloru malinowego co sprawia że koc nabiera wyrazistej formy. Kolejnym bardzo ciekawym elementem zdobniczym jest średniej wielkości malinowa aplikacja przedstawiająca logo firmy York Design. Jej środek ozdobiony został rzędem niewielkich kryształków cyrkonii które pięknie mienią się w słońcu feerią barw. 
Dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości materiałów koc nadaje się do prania w pralce automatycznej, należy jednak pamiętać że podczas tej czynności temperatura prania nie powinna przekraczać 45 stopni Celsjusza, ponieważ czarne futerko może się skołtunić.
Rozmiar koca został idealnie dopasowany do wielkości psów małych oraz średnich (ratlerki, yorki, chihuahua, jamniki, maltańczyki, buldożki francuskie, mopsy).
Dla osób którym przypadł do gustu ten koc dla psa, jednak niekoniecznie jego kolor mamy informację że w naszym sklepie dostępne są te same produkty ale o innej kolorystyce.

Zalety koca dla psa:

  • wyjątkowo miękki i delikatny
  • ie elektryzuje się ani nie naciąga
  • łatwy w utrzymaniu czystości
  • idealnie dopasowany dla psów ras małych oraz średnich
  • może posłużyć jako wyściółka w legowisku

Wymiary koca

  • 80 x 60
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Legowiska