Współpracuj z nami

Czarno-czerwony kocyk dla psa Prince

Kod produktu: LEKO 1316
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
69.00 szt
Informacje

Jako wieloletni właściciele zarówno małych psów jak i kotów doskonale świadomi jesteśmy tego, jak ważnym jest odpowiednia ochrona zwierzęcia przed zimnem i przeciągami, zwłaszcza w zimie i jesieni, kiedy to nasze czworonogi szczególnie narażone są na wszelkiego rodzaju przeziębienia czy infekcje. Dobrą ochroną dla psa i kota na spacerze może okazać się odpowiednio dobrane ubranko, które izolować go będzie od zimna, śniegu, wiatru, czy nawet deszczu. Niewiele osób zdaje sobie jednak sprawę, iż niezwykle ważna jest także ochrona czworonoga w domu i w podróży samochodem, czy to pociągiem, gdzie nasz maluch szczególnie narażony jest na działanie niesprzyjających bodźców. My zaproponować możemy Państwu zakup jednego z naszych eleganckich i praktycznych kocyków, które nie tylko doskonale ochronią zwierzę przed zimnem, ale także ułatwią podróżowanie zarówno samochodem, jak i pociągiem, izolując psa czy kota od przeciągów, czy zbyt zimnej klimatyzacji. 

Czarno-czerwony kocyk dla psa Prince 

Tworząc nasz pled na uwadze mieliśmy nie tylko walory estetyczne, ale przede wszystkim stronę praktyczną produktu. Zastosowanie przez nas takich, a nie innych materiałów ma związek z tym, iż są one wykorzystywane przez naszą firmę od wielu lat i wspaniale sprawdzają się zarówno jako okrycia, jak i obicia legowisk, czy też toreb. Zewnętrzna strona pledu wykonana została z eleganckiego, czarnego futerka minky – jego najbardziej charakterystyczną cechą jest fakt, iż jego struktura nie jest gładka, a przyozdobiona dużą ilością małych wypustek, co sprawia, że produkt jest nie tylko bardzo oryginalny, ale przede wszystkim niezwykle wygodny. Jego rewers powstał z tego samego materiału, jednak w kolorze intensywnej czerwieni, dzięki czemu całość wygląda bardzo ładnie i od razu rzuca się w oczy. Obydwie tkaniny zostały połączone ze sobą atłasową lamówką w kolorze czerwonym, która dodatkowo ozdabia całość. Dbając ponadto o walory estetyczne zdecydowaliśmy się na umieszczanie niewielkiego, czerwonego haftu, który dosadnie podkreśla, do kogo należy kocyk. Napis ‘'The Prince sleeps here” to wariant dla pieska, jeśli jednak życzycie sobie Państwo zmienienia go na wariant dla suczki “The Princess sleeps here” to prosimy poinformować nas o swoim wyborze w komentarzu do zamówienia. W naszej ofercie dostępne jest także legowisko standardowe, oraz elegancka torba do transportu psa, które wykonane zostały dokładnie z tych samych materiałów, co widoczny na zdjęciach powyżej pled, dlatego też zachęcamy Państwa do obejrzenia naszych najnowszych produktów w celu stworzenia niepowtarzalnego kompletu dla swojego czworonoga. 

W razie zabrudzeń kocyk prać można w pralce w niskiej temp. oraz z programem ustawionym na niskie wirowanie. 

Zalety kocyka dla psa:

  • ciepły, miły w dotyku i przytulny
  • wykonany z najwyższej jakości materiałów
  • doskonale chroni od zimna i izoluje od wiatru
  • przyozdobiony eleganckim haftem
  • łatwy do utrzymania w czystości
  • stworzy doskonały komplet z legowiskiem standardowym, bądź też z torbą do transportu
  • wykończony atłasową lamówką  

Wymiary kocyka:

  • szerokość - 80 cm
  • głębokość - 60 cm 
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (5/5) Dodaj komentarz:
Kocyk dla psa
Rękodzieło najlepszego gatunku. Jak je odpakowałam i wzięłam do ręki pierwszy raz to aż przez chwilę zastanawiałam się czy oddać go mojemu pieskowi. Rewelacyjne tkaniny i wykończenie naprawdę warto go kupić dla pieska.
Ocena: 5 5.0 | Dodane przez:
Polecamy Również
Legowiska