Współpracuj z nami

Stalowo-czarna poduszka elegancka dla kundelka

Kod produktu: LEEL 1203
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
75.00 szt
95.00 szt
Informacje
Każdy z nas z ogromną ulgą przychodzi do domu po pracy. Najchętniej pewnie wszyscy położylibyśmy się do łóżka i ucielibyśmy sobie choć krótką, energetyzującą drzemkę. Nasze małe pieski równie intensywnie przeżywają dni, dlatego bardzo ważne jest to, by miały one wygodne posłanie, w którym poczują się "jak w domu". Prezentowana przez naszą firmę poduszka wykonana została z najwyższej jakości produktów, tak by Wasz pupil czuł się na niej jak najlepiej. Aby stworzyć doskonały komplet, nasi projektanci zdecydowali się na stworzenie kocyka, który składa się z tych samych materiałów, co widoczna powyżej poduszka (posiada nawet ten sam haft). Jeśli jesteście więc Państwo zainteresowani kupieniem pięknego kompletu dla swojego pupila, to zachęcamy do kliknięcia w ten link.
Wsad poduszki w 100% stanowi hipoalergiczna kulka silikonowa, dzięki czemu posłanie jest naprawdę bardzo wygodne i komfortowe. Wkład ten stosowany jest także do produkcji poduszek i zagłówków dla ludzi. Za obicie posłużyło nam stalowe futerko, które posiada strukturę małych wypustek. Całość przyozdobiona została ponadto haftem z napisem "Home Sweet Home" i kostką dla psa, oraz czarną fablanką. 
W razie zabrudzeń produkt z powodzeniem prać można w pralce automatycznej w niskiej temp., oraz z programem ustawionym na niskie wirowanie. 
Nowy produkt dostępny jest w 2 rozmiarach:
  • Poduszka mniejsza (45 cm głębokość, 60 cm długość) - wymiary szacunkowe (bez falbanki) mogą się różnić o ok 2 cm w każdą stronę. Długość falbanki to ok 5 cm. Poduszka zalecana dla ras mniejszych takich jak chińskie grzywacze, yorki, chihuahua, czy małe kundelki.
  • Poduszka większa (60 cm głębokość, 80 cm długość) - wymiary szacunkowe (bez falbanki) mogą się różnić o ok 2 cm w każdą stronę. Długość falbanki to ok 7 cm. Podusza zalecana dla ras większych takich jak westy, teriery szkockie, buldożki francuskie, czy większe kundelki, których waga nie przekraczać będzie 14/15 kg.
Zalety poduszki dla psa:
  • miękka, wygodna i przestronna
  • nadaje się do prania w pralce
  • można z niej korzystać również na zewnątrz
  • ozdobiona haftem i falbanką
  • z dwóch stron obita futerkiem
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Legowiska