Współpracuj z nami

Poduszka różowo-brązowa dla westa

Kod produktu: LEEL 1198
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
75.00 szt
95.00 szt
Informacje
Coraz więcej osób zadaje nam pytanie "Jakie legowisko sprawdzi się najlepiej podczas odpoczynku na werandzie/w ogrodzie?". Dotychczas wydawało nam się, że będzie to jedno z legowisk standardowych, jednak w tym roku wakacje naszych piesków zdominowane zostały przez eleganckie poduszki.  Tworząc nową kolekcję posłań, celem naszych projektantów było stworzenie produktu, na którym wypoczywać będą wszystkie pieski małych i średnich gabarytów, a przy tym będą mogły cieszyć się ciepłymi powiewami wiatru. 
Nie zapomnieliśmy jednak o pieskach, które uwielbiają wygrzewać się pod kocem, czy kołdrą, dlatego też stworzyliśmy nową kolekcję kocyków "Home Sweet Home", dzięki którym Wasz pupil będzie doskonale utulony do snu. Pled, który wykonany został z tych samych materiałów, co widoczna powyżej poduszka znajdziecie Państwo pod tym linkiem
Całość wykonana została z najwyższej jakości materiałów i półproduktów, co z pewnością przełoży się na żywotność poduszki. Jej wsad w 100% stanowi hipoalergiczna kulka silikonowa, dzięki czemu posłanie jest naprawdę bardzo wygodne i komfortowe. Wkład ten stosowany jest także do produkcji poduszek i zagłówków dla ludzi. Za obicie posłużyło nam różowe futerko, które posiada strukturę małych wypustek. Całość przyozdobiona została ponadto haftem z napisem "Home Sweet Home" i kostką dla psa, oraz fablanką w kolorze ecru. 
 
W razie zabrudzeń produkt z powodzeniem prać można w pralce automatycznej w niskiej temp., oraz z programem ustawionym na niskie wirowanie. 
 
Nasz nowy produkt dostępny jest w 2 rozmiarach:
  • Poduszka mniejsza (45 cm głębokość, 60 cm długość) - wymiary szacunkowe (bez falbanki) mogą się różnić o ok 2 cm w każdą stronę. Długość falbanki to ok 5 cm. Poduszka zalecana dla ras mniejszych takich jak maltańczyki, shih tzu, chihuahua, czy małe kundelki.
  • Poduszka większa (60 cm głębokość, 80 cm długość) - wymiary szacunkowe (bez falbanki) mogą się różnić o ok 2 cm w każdą stronę. Długość falbanki to ok 7 cm. Podusza zalecana dla ras większych takich jak westy, teriery szkockie, buldożki francuskie, mopsy, czy większe kundelki, których waga nie przekraczać będzie 14/15 kg.
Zalety poduszki dla psa:
  • miękka, wygodna i bardzo komfortowa
  • łatwa do utrzymania w czystości
  • przyozdobiona haftem i falbanką
  • można z niej korzystać zarówno w samochodzie, jak i w mieszkaniu
  • obita z dwóch stron futerkiem
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Legowiska