Współpracuj z nami

Poduszka amarantowo-różowa dla yorka

Kod produktu: LEEL 1204
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
75.00 szt
95.00 szt
Informacje
Zapewne nie obcym jest dla Państwa obraz małego pieska, który wypoczywa w wielkiej willi na królewskiej podusi. Takich doznań dostarczają nam twórcy kina z USA, czy Wielkiej Brytanii. Nasi projektanci chcąc jednak przełamać stereotym, iż ekstrawagancka poduszka przeznaczona jest tylko dla małego psa, który mieszka w pałacu, stworzyli nową kolekcję legowisk, dzięki którym również większe psy takie jak westy, czy terriery poczują się "królewsko" :). 
Z nowych legowisk korzystać można zarówno w mieszkaniu, w ogrodzie, czy na werandzie. Forma poduszki umożliwia psu rozciągnięcie się, wygrzewanie się w promieniach słonecznych i korzystanie z ciepłych podmuchów wiatru. W naszej ofercie znajduje się także kocyk wykonany z tych samych materiałów, co widoczny powyżej produkt, macie więc Państwo niepowtarzalną okazję na stworzenie oryginalnego kompletu. Aby zobaczyć pled, wystarczy jedynie kliknąć w ten link.
Wsad poduszki w 100% stanowi kulka silikonowa, dzięki której całość jest bardzo wygodna i miękka. Za obicie posłużyło nam ciepłe futerko w kolorze amarantowym, które posiada strukturę małych wypustek. Całość przyozdobiona została ponadto haftem z napisem "Home Sweet Home", oraz polarową, różową falbanką. 
W razie zabrudzeń produkt prać można w pralce automatycznej w niskiej temp. oraz z programem ustawionym na niskie wirowanie. 
Nasz nowy produkt dostępny jest w 2 rozmiarach:
  • Poduszka mniejsza (45 cm głębokość, 60 cm długość) - wymiary szacunkowe (bez falbanki) mogą się różnić o ok 2 cm w każdą stronę. Długość falbanki to ok 5 cm. Poduszka zalecana dla ras mniejszych takich jak maltańczyki, yorki, chihuahua, czy małe kundelki.
  • Poduszka większa (60 cm głębokość, 80 cm długość) - wymiary szacunkowe (bez falbanki) mogą się różnić o ok 2 cm w każdą stronę. Długość falbanki to ok 7 cm. Podusza zalecana dla ras większych takich jak westy, teriery szkockie, jack russell terrier, czy większe kundelki, których waga nie przekraczać będzie 14/15 kg.
Zalety poduszki dla psa:
  • miękka, wygodna i bardzo miła w dotyku
  • nadaje się do prania w pralce w niskiej temp.
  • można z niej korzystać zarówno w mieszkaniu, jak i na zewnątrz
  • przyozdobiona jest haftem oraz falbaną
  • obita z dwóch stron ciepłym futerkiem 
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Legowiska