Współpracuj z nami

Miętowo-czarna poduszka elegancka dla chińskiego grzywacza

Kod produktu: LEEL 1202
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
75.00 szt
95.00 szt
Informacje
Najnowsza seria legowisk dla psów - poduszek - powstała z myślą o czworonogach, które cenią sobie wysoki standard odpoczynku, ale nie lubią być ograniczone przez ścianki boczne, przez które nie zawsze mogą rozprostować w całości swoich kości. Z poduszek korzystać można zarówno w mieszkaniu, jak i na werandzie, czy w ogrodzie, gdzie Wasz pupil będzie mógł korzystać z ciepłych promieni słonecznych. Legowisko to nadaje się także do wykrozystywania w chłodniejszych porach roku, jednak zalecamy, żeby na ten okres zakupić także kocyk dla swojego pieska, który chronić będzie go przed przeciągami, a przy tym utuli go do snu. W naszej ofercie znajdziecie Państwo pled, który wykonany został z tych samych materiałów, co wyżej widoczna podusia (dostępny pod tym linkiem), przyozdobiony nawet tym samym haftem. Jeśli więc chcecie Państwo stworzyć niepowtarzalny komplet, to zachęcamy do zapoznania się z profilem kocyka.
Całość wykonana została z najwyższej jakości materiałów. Dwustronne obicie posłania to nic innego jak miętowe futerko "minky" z małymi wypustkami, które znane jest już naszym stałym klientom z kolekcji legowisk standardowych "Home Sweet Home". Wsad poduszki stanowi duża ilość kulki silikonowej, dzięki czemu całość jest bardzo sprężysta i wygodna. Produkt przyozdobiony został haftem przedstawiającym napis "Home Sweet Home", oraz kostkę dla psa, ale także czarną, polarową falbaną.
W razie zabrudzeń poduszkę z powodzeniem prać można w pralce w niskiej temp., oraz z programem ustawionym na niskie wirowanie. 
Nasz nowy produkt dostępny jest w 2 rozmiarach:
  • Poduszka mniejsza (45 cm głębokość, 60 cm długość) - wymiary szacunkowe (bez falbanki) mogą się różnić o ok 2 cm w każdą stronę. Długość falbanki to ok 5 cm. Poduszka zalecana dla ras mniejszych takich jak chińskie grzywacze, shih tzu, maltańczyki, pinczery, czy małe kundelki.
  • Poduszka większa (60 cm głębokość, 80 cm długość) - wymiary szacunkowe (bez falbanki) mogą się różnić o ok 2 cm w każdą stronę. Długość falbanki to ok 7 cm. Podusza zalecana dla ras większych takich jak jack russell terrier, foksteriery, jamniki, pudelki, czy większe kundelki, których waga nie przekraczać będzie 14/15 kg.
Zalety poduszki dla psa:
  • łatwa do utrzymania w czystości
  • można z niej korzystać zarówno w mieszkaniu, jak w i ogordzie
  • przyozdobiona haftem
  • duża i przestronna
  • miękka i bardzo wygodna 
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Biżuteria dla psów alfabet
Cena od: 9.80 zł
Budka dla kota jasny popiel
Cena od: 145.00 zł
Różyczka pudrowo-różowa
Cena od: 125.00 zł
Legowiska