Współpracuj z nami

Czerwono-czarna poduszka dla pudla

Kod produktu: LEEL 1205
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
75.00 szt
95.00 szt
Informacje
Wszelkiego rodzaju schorzenia, czy choroby u psów są bardzo powszechne, dlatego nasza firma za wszelką cenę stara się zagwarantować wszystkim czworonogom najwyższy standard i komfort wypoczynku, tak by zminimalizować ból i dyskomfort. Poduszkę, którą widzicie Państwo powyżej, nasi projektanci wykonali z najwyższej jakości materiałów, co z pewnością przełoży się na żywotność produktu, oraz samopoczucie Waszego pupila. Jeśli jesteście Państwo ponadto zainteresowani stworzeniem niepowtarzalnego kompletu, to zachęcamy do zakupu kocyka, który doskonale utuli pieska do snu, a który wykonany został z tych samych materiałów, co prezentowana poducha (aby go zobaczyć, wystarczy jedynie kliknąć w ten link). 
Dwustronne obicie poduszki stanowi czerwone, miłe w dotyku futerko, które posiada strukturę małych wypustek, jest to szerzej znane futerko "minky". Wsad posłania to hipoalergiczna kulka silikonowa, którą wykorzystujemy do produkcji naszych legowisk już od dłuższego czasu. Zdecydowaliśmy się na ten wsad, ponieważ sprawia on, że legowisko jest sprężyste i miękkie, a przy tym nie odgniata się nawet po długim okresie użytkowania. Kulka jest także zalecana dla wszystkich czworonogów, które mają różnego rodzaju schorzenia-kostno stawowe. Całość przyozdobiona została czarną, polarową falbaną, oraz haftem z napisem "Home Sweet Home", oraz kostką dla psa.
W razie zabrudzeń produkt z powodzeniem prać można w pralce w niskiej temp., oraz z programem ustawionym na niskie wirowanie. 
Nasz nowy produkt dostępny jest w 2 rozmiarach:
  • Poduszka mniejsza (45 cm głębokość, 60 cm długość) - wymiary szacunkowe (bez falbanki) mogą się różnić o ok 2 cm w każdą stronę. Długość falbanki to ok 5 cm. Poduszka zalecana dla ras mniejszych takich jak chińskie grzywacze, shih tzu, pinczery, yorki, czy małe kundelki.
  • Poduszka większa (60 cm głębokość, 80 cm długość) - wymiary szacunkowe (bez falbanki) mogą się różnić o ok 2 cm w każdą stronę. Długość falbanki to ok 7 cm. Podusza zalecana dla ras większych takich jak jack russell terrier, foksteriery, jamniki, pudelki, czy większe kundelki, których waga nie przekraczać będzie 14/15 kg.
Zalety poduszki dla psa:
  • obita z dwóch stron miękkim futerkiem
  • ciepła i bardzo wygodna
  • nadaje się do prania w pralce w niskiej temp.
  • można z niej korzystać zarówno w mieszkaniu, jak i w ogrodzie
  • idealnie pasować będzie do kocyka z serii HSH 
 
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Legowiska