Współpracuj z nami

Budka pomarańczowo-żółta

Kod produktu: LEBU 1100
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
95.00 szt
105.00 szt
Informacje
Wielkimi krokami nadchodzi lato, a co za tym idzie wszelkiego rodzaju akcesoria w ciemnych, ponurych kolorach idą do lamusa. Tendencja ta widoczna jest także w przypadku psiej mody. Wiele naszych klientów stara się dopasować ubranka do panującej pory roku, podobnie jest z legowiskami. Dla wielu z nich bardzo ważna jest zastosowana w produkcie kolorystyka. Prezentowany powyżej model budki rzuca się w oczy nie tylko przez swój wyjątkowy kształt, ale przede wszystkim przez odważne kolory. Zastosowanie połączenia żółtego i pomarańczowego zachwyca i oczarowuje. Nowy produkt uszyty został z myślą o małych pieskach, które zawsze w mieszkaniu wyszukują miejsca cichego i osłoniętego od przeciągów. Dzięki owalnej konstrukcji dachu posłanie doskonale chroni czworonoga przed złymi warunkami atmosferycznymi, a także bardzo dobrze wygłusza wszystkie dźwięki jakie na co dzień występują w naszym mieszkaniu. Stelaż posłania wykonany został z grubej na 2,5 cm gąbki, która posiada funkcję zapamiętywania kształtu. Znaczy to tyle, że jest on odporny na wszelkie ogniecienia, nawet gdy piesek położy się na jednej ze ścianek. Dodatkowo zewnętrzna strona gąbki obszyta została pomarańczową bawełną z nadrukiem cytrynowych kwiatów  dzięki czemu cały produkt zyskał znacząco na swym wyglądzie. Gruba, ciepła i puszysta poduszka, która znajduje się wewnątrz budki wykonana jest z miłego w dotyku futerka koloru cytrynowego. Jej środek wypełniony został sztucznym puchem co w znaczący sposób podwyższa komfort i wygodę leżącego czworonoga.
Legowisko ponadto prać można w pralce (temp. 40 stopni Celcjusza z programem nastawionym na wirowanie w niskich obrotach). Należy jednak pamiętać, by oddzielnie prać poduszkę i budkę.
Legowisko dostępna jest w dwóch wielkościach. Przed jej zakupem prosimy o dokładne  zwymiarowanie swojego pupila. Proszę pamiętać że kształty naszych produktów zawsze podajemy jako maksymalne.
 
Zalety budki:
  • ciepła i bardzo wygodna
  • sprawdza się idealnie jako miejsce do wypoczynku dla małych psów
  • posiada wyciąganą poduszkę
  • można prać ją w pralce
  • ścianki boczne posiadają fukncję memory (zapamiętują swój pierwotny kształt)
Wymiary budki:
  • 45 x 40 x 35
  • 50 x 42 x 40 
Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Legowiska