Współpracuj z nami

Budka pomarańczowo-brązowa

Kod produktu: LEBU 1099
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
130.00 szt
140.00 szt
Informacje
Jeśli szukają Państwo zarówno przytulnego i wygodnego, jak i bardzo ładnego i eleganckiego legowiska dla swojego psa to z pewnością prezentowany powyżej produkt spełni Państwa oczekiwania. Jego ścianki połączone zostały ze sobą w taki sposób, by całość przypominała budkę. Dzięki wykorzystaniu specjalnych płatów pianki poliuretanowej konstrukcja budki nie ulega zdeformowaniu, posiada ponadto funkcję memory, co znaczy, że nawet podczas długiego niepoprawnego korzystania z produktu ścianki nie odgniatają się i nie tracą swojego pierwotnego kształtu. Ich grubość doskonale chroni także pieska przed chłodem i przeciągami, oraz doskonale wycisza hałas z poza legowiska. Dodatkowo na wszystkie ścianki posłania nałożona została pomarańczowo-brązowa bawełna z nadrukiem białych kwiatów orchidei, która dodaje niepowtarzalnego uroku całości. W środku znajduje się miękka poduszka, która obita została delikatnym futerkiem koloru brązowego. Jej środek wypchany został specjalnymi kulkami silikonwymi, które w trakcie użytkowania doskonale dopasowują się do budowy anatomicznej czworonoga a ponadto nie wywołują u niego reakcji alergicznych. 
Legowisko ponadto prać można w pralce (temp. 40 stopni Celcjusza z programem nastawionym na wirowanie w niskich obrotach). Należy jednak pamiętać, by oddzielnie prać poduszkę i budkę.
Nasz nowy produkt oferujemy w dwóch wymiarach. Mniejszy doskonale sprawdzi się u psów których waga ciała nie przekracza 2,5 kg natomiast większy będzie odpowiedni dla czworonogów warzących około 4-5 kg.
 
Zalety budki:
  • posiada obniżenie na wejściu, dzięki czemu nawet szczeniak bez problemu dostanie się do środka
  • stabilna konstrukcja wykonana z pianki poliuretanowej o grubości 2,5 cm
  • można prać ją w pralce
  • miękka i wygodna
  • ścianki boczne odporne na odgniatanie
Wymiary budki:
  • 45 x 40 x 35
  • 50 x 42 x 40 
Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Posłanie dla szczeniaka
Cena od: 85.00 zł
Domek HSH brązowy
Cena od: 190.00 zł
Kokardka zwykła nr 12
Cena od: 8.00 zł
Legowiska