Współpracuj z nami

Budka dla kota ciemny popiel

Kod produktu: LEBU 1305
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
145.00 szt
Informacje

Jakiś czas temu do naszej rodzinki dołączyła piękna kotka, dlatego przez jakiś czas postanowiliśmy przeanalizować jej zachowania pod kątem wymagań i potrzeb. Po krótkim czasie doszliśmy do wniosku, że koty to zwierzęta ceniące spokój, niezależność oraz bezpieczeństwo, dlatego biorąc pod uwagę wyniki naszych obserwacji oraz prośby naszych klientów o stworzenie czegoś dedykowanego specjalnie dla mruczków,  zdecydowaliśmy się na stworzenie legowiska w kształcie budki, które zapewni czworonogowi spokój i bezpieczeństwo. Jak Państwo doskonale wiedzą, nasze produkty wykonane są z najwyższej jakości materiałów, co przekłada się na wysoki komfort snu zwierzęcia. Budka ma za zadanie pełnić funkcję schronienia, w którym kociak zawsze znajdzie upragniony spokój oraz ciszę, dzięki czemu pokocha swoje nowe posłanie od pierwszej drzemki .

Budka dla kota ciemny popiel

Bazę budki stanowi stelaż, który wykonany został z grubej ma 3 centymetry pianki poliuretanowej, która ma za zadanie chronić śpiącego kociaka przed zimnem oraz hałasem dobiegającym z otoczenia. Pianka dzięki swojej strukturze potrafi powracać do bazowego kształtu niezależnie od czasu nieprawidłowego użytkowania, a zdolność tą nazwaliśmy memory. Funkcja ta jest niezwykle przydatna podczas transportu posłania, ponieważ budka przygnieciona, na dnie bagażnika, po wyjęciu powraca do pierwotnej konstrukcji i jest z miejsca gotowa do użycia. Do stworzenia obicia posłużyło nam miękkie futerko minky w kolorze ciemnopopielatym, które na pewno dopasuje się do wystroju Państwa mieszkania. Niezwykłą zaletą tego materiału jest fakt, iż jest on odporny na zadrapania oraz pogryzienia, przez co kocie pazury nie stanowią dla legowiska większego zagrożenia. Środek budki oraz poduszka zostały obszyte miękką w dotyku bawełną w kolorze jasnopopielatym. Wewnątrz poduszki znajduje się masa silikonowych kulek, które sprawią, że poducha zachowa miękkość i sprężystość nawet po kilku praniach, co przekłada się bezpośrednio na wysoki komfort snu zwierzaka. Istnieje możliwość wyciągnięcia poduszki z budki, w celu jej odświeżenia. Kolejnym ciekawym elementem jest wizerunek przedstawiający głowę kota przy wejściu do legowiska, który wykonany został z długiego futerka w kolorze szaro brązowym, dzięki czemu całość prezentuje się niezwykle szykownie i elegancko.

Jeśli Państwo wybiorą nasz produkt, to ważnym jest, aby stosować się do kilku reguł, które ułatwią utrzymanie budki w czystości. Zarówno poduszkę, jak i szkielet można prać osobno, co znacznie przyspiesza cały proces prania. Temperatura nie powinna przekraczać 40 stopni Celsjusza, a wirowanie ustawić na maksymalnie 800 obrotów. Następnie wyjąć z pralki i odstawić do swobodnego wyschnięcia.

Zalety popielatej budki dla kota: 

  • obszyta szykownym i praktycznym futerkiem
  • łatwa do utrzymania w czystości
  • doskonale zaprojektowana i precyzyjnie wykonana
  • zapewnia bezpieczny sen tłumiąc hałas
  • posiada wyciąganą poduszkę
  • możliwość prania w pralce

 Wymiary zewnętrzne budki dla kota: 

  • Szerokość (cm): 39
  • Długość (cm): 44
  • Wysokość (cm): 39

 Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Legowiska