Współpracuj z nami

Buda Mickey Mouse czarna

Kod produktu: LEBU 1083
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
150.00 szt
160.00 szt
Informacje

Dla osób, które cenią o wiele bardziej aspekty praktyczne aniżeli wyszukaną kolorystkę i design nasi projektanci przygotowali kilka możliwości na zakup legowiska dla psa. Powyżej prezentowany produkt należy do kolekcji legowisk "Mickey Mouse" i został zaprojektowany z myślą o małych pieskach, które cenią sobie przede wszystkim ciepło i wygodę. Jego stelaż wykonany został z bardzo mocnej i odpornej na odkształcenia pianki poliuretanowej przez co nawet długotrwałe, niewłaściwe użytkowanie jej przez pupila nie jest w stanie jej zniszczyć.  Jest ona w stanie także wygłuszyć hałas z otoczenia, dzięki czemu piesek bez większych problemów będzie mógł uciąć sobie drzemkę, nawet gdy wiele osób znajdować się będzie w jego otoczeniu.Także materiał wierzchni należy zaliczyć do wytrzymałych na wszelkie otarcia, czy zadrapania. Przez swoją strukturę maskuje ponadto wszelkie niedoskonałości, które powstają po długim okresie użytkowania. Warto również zwrócić uwagę na ułożenie samego włosa, gdyż do złudzenia przypomina on pączki małych różyczek poukładanych równo jedna przy drugiej. Budka posiada także bardzo miękką i ciepłą poduszkę, wykonaną z tego samego materiału co ścianki boczne budki. Jej środek wypełniliśmy dużą ilością kulek silikonowych, które doskonale chronią psa przed chłodem podłoża i nie wywołują u niego reakcji alergicznych.

Nie zapominając o walorach estetycznych produktu nasi projektanci zdecydowali się na umieszczenie średniej wielkości kokardki w kolorze różowym na daszku budki. Jej kontrastowy kolor nie tylko przykuwa uwagę, ale także nadaje całości charakteru.

Legowisko ponadto prać można w pralce (temp. 40 stopni Celcjusza z programem nastawionym na wirowanie w niskich obrotach). Należy jednak pamiętać, by oddzielnie prać poduszkę i budkę.

Legowisko dostępne jest w dwóch rozmiarach. Mniejszą z nich polecamy właścicielom psów, których waga nie przekracza 3 kg, natomiast większą tym, których zwierzaki ważą w granicach 4-5 kg.

Pragniemy także zwrócić uwagę na fakt, iż w naszej ofercie znajdują się identyczne budki, tylko w innych zestawieniach kolorystycznych (różowa, malinowa oraz beżowa). Mamy nadzieję, że każdy klient znajdzie w naszej ofercie coś dla siebie i dla swojego czworonoga. 

Zalety budki dla psa

  • posiada oryginalny wygląd
  • wykonana w całości z bardzo miłych w dotyku futerek
  • można ją prać w pralce
  • bardzo praktyczna ze względu na swój kolor
  • posiada miękką poduszkę

 Dostępne rozmiary: 

  • 35 x 40 x 45
  • 45 x 50 x 55
Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Legowiska