Współpracuj z nami

Buda fioletowo-różowa

Kod produktu: LEBU 1081
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
210.00 szt
220.00 szt
Informacje

Z naszych obserwacji jasno wynika, że psy bardzo chętnie przebywają ze swoimi właścicielami i lubią mieć wszystko "na oku". Niekiedy zasypiają nawet na podłodze w kuchni, czy w salonie byleby mieć w zasięgu wzroku swojego przyjaciela. Jak się zapewnie Państwo domyślają wypoczynek na chłodnej ziemi nie może być niczym przyjemnym, ponadto może doprowadzić do przeziębienia się pieska, jeśli leży on na chłodnej posadzce. Tym Państwu, którzy poszukujecie legowiska w którym Wasz pupil będzie mógł w spokoju odpoczywać i mieć jednocześnie wszystkich "na oku" polecamy zakup jednej z budek, które produkowane są przez naszą firmę. Prezentowana przez nas powyżej budka jest bardzo elegancka i lekka. Jej cała konstrukcja wykonana została w całości z wysokiej jakości pianki poliuretanowej o grubości 2,5 cm. Materiał ten doskonale sprawdza się nie tylko jako konstrukcja nośna (pianka posiada funkcję zapamiętywania kształtu) ale również doskonale wygłusza wszystkie dźwięki dzięki czemu pies może uciąć sobie drzemkę nawet gdy dookoła niego przebywa wiele osób. Budka posiada przestronny środek dzięki czemu pupil będzie mógł się w niej wygodnie wyłożyć. W środku znajduje się również wyjątkowo miękka i wygodna poduszka, która wypełniona została kulkami silikonowymi. Zdecydowaliśmy się na takie wypełnienie, ponieważ nauczeni doświadczeniem wiemy, że wiele psów uczulona jest na sztuczne materiały, a kulki silikonowe nie wywołują reakcji alergicznych. Zewnętrzną stronę posłania zdobi bardzo modna w tym sezonie szkocka kratka w kolorze fioletowo-różowym natomiast jego środek wyściełany został czarnym futerkiem. Obie tkaniny doskonale przepuszczają powietrze dzięki czemu skóra psa nie poci się nawet podczas dużych upałów. Dodatkowo spód budki został pokryty antypoślizgowymi elementami, co zapobiega jej przesuwaniu się po gładkiej powierzchni.

Budkę w razie zabrudzeń należy oddać do prania chemicznego, a poduszkę ze środka wyprać  w pralce (temp. 40 stopni Celcjusza z programem nastawionym na wirowanie w niskich obrotach).

Spanie dla psa dostępne jest w dwóch rozmiarach, mniejsze proponujemy psom ważącym maksymalnie do 3 kg, natomiast większe będzie odpowiednie dla westów, jamników, oraz chińskich grzywaczy które ważą około 4-5 kg.

Zalety budki dla psa:

  • posiada modny wzór szkockiej kraty
  • wykonana z najwyższej jakości tkanin
  • dostępna w dwóch rozmiarach
  • przytulna i bardzo wygodna
  • posiada wyciąganą poduszkę

Dostępne rozmiary:

  • 35 x 40 x 45
  • 45 x 50 x 55 

 Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Legowiska