Współpracuj z nami

Brązowa budka z futerka dla kota

Kod produktu: LEBU 1464
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
145.00 szt
Informacje

Jeśli uważacie Państwo, że koty nie potrzebują legowiska dla siebie, które zagwarantowałoby im najwyższy komfort wypoczynku i spokój to jesteście w błędzie. Oczywistym jest, że mruczki ponad wszystko cenią sobie wygodę i spokój, dlatego też nikogo nie powinno dziwić to, że tak często decydują się na odpoczynek w szafie, gdzie są izolowane od hałasu i przeciągów, które często panują w naszych mieszkaniach. Niestety, odpoczynek w szafie czy na półce nie zawsze jest bardzo komfortowy dla zwierzęcia, dochodzi też do sytuacji, kiedy właściciele zamykają swoje pupile w szafie, ponieważ nie wiedzą, że te tam odpoczywają. W związku z tym mruczki bardzo szybko się denerwują i decydują się na wydostanie się ze środka za wszelką cenę - nawet jeśli wiązałoby się to ze zniszczeniem ubrań właściciela. Jeśli więc chcecie Państwo zadbać o to, by Wasz kociak już więcej nie wchodził do szafy i by nie szukał w niej schronienia, to widoczna na zdjęciach powyżej budka stanowić będzie dobrą konkurencję dla cichej szafy. Przy projektowaniu naszej budki dołożyliśmy wszelkich starań, by nasze legowisko spełniało wszystkie, nawet najbardziej absurdalne potrzeby zwierzęcia. Dzięki temu z naszej budki dla kota pupil będzie mógł korzystać przez co najmniej kilka sezonów.  

Budka dla kota cappuccino

Stelaż posłania powstał dzięki wykorzystaniu grubego na ok 2 cm bloku pianki poliuretanowej, który charakteryzuje się posiadaniem funkcji “Memory”. Oznacza to, że nawet po długim okresie nieprawidłowego użytkowania, czyli np. leżenia kociaka na suficie zarówno ścianki boczne, jak i sufit wrócą do swojego pierwotnego kształtu. Cecha ta sprawdzi się doskonale także podczas przewożenia budki w bagażniku samochodu. Do obicia stelażu posłużyło nam brązowe futerko minky, które nie tylko sprawi, że całość będzie wyglądać niezwykle stylowo i elegancko, ale ponadto zadba o doskonały komfort i wygodę mruczka. Od wewnętrznej strony nasze posłanie obite zostało beżową, odporną na zadrapania bawełną. W centralnej części posłania znajdziecie Państwo wyciąganą poduszkę, której wsad stanowi duża ilość sprężystej kulki silikonowej. To właśnie dzięki niej posłanie jest bardzo wygodne. Wejście do budki przyozdobione zostało wizerunkiem kociej głowy, która powstał z długiego futerka.   

W razie zabrudzeń produkt z powodzeniem prać można w pralce automatycznej. Należy jednak pamiętać aby oddzielnie prać stelaż posłania, a oddzielnie poduszkę. Temeratura prania nie powinna przekraczać 40 stopni Celsjusza, a program na który się zdecydujemy nie powinien przekraczać 800 obrotów. Po wyciągnięciu z pralki poduszkę należy "strzepnąć" aby wróciła do swoich oryginalych kształtów. 

Zalety brązowej budki dla kota: 

  • wykonana z wysokiej jakości tkanin i wypełnień
  • przyozdobiona dłuższym futerkiem 
  • miękka, wygodna i komfortowa
  • nadaje się do prania w pralce automatycznej
  • posiada wyciąganą, obszytą poduszkę, której wsad stanowi duża ilość sprężystej kulki silikonowej
  • doskonale izolować będzie kota od przeciągów i zimna
  • łatwa do utrzymania w czystości

 Wymiary zewnętrzne budki dla kota: 

  • Szerokość (cm): 39
  • Długość (cm): 44
  • Wysokość (cm): 39

 Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Legowiska